Українська OMO Systems увійшла до альянсу ZigBee. Там є Amazon, Apple і Google

OMO Systems став першою українською компанією-розробником рішення для розумного будинку, що отримала офіційне членство в ZigBee Alliance, який займається уніфікацією стандартів пристроїв розумного будинку.

Як повідомили представники компанії, це дозволить OMO сертифікувати власні продукти за міжнародними стандартами і першими отримувати доступ до розробок таких компаній-учасників, як Amazon, Apple і Google.


ZigBee Alliance – це міжнародна організація, яка працює над створенням стандартів для розумних пристроїв. Протокол ZigBee є одним з найпопулярніших в світі способів зв’язку розумних пристроїв між собою.

Альянс заробив репутацію надійної організації з моменту свого створення в 2002 році. З тих пір він залучив близько 300 учасників, включаючи гігантів Amazon, Apple і Google, Philips, IKEA і Samsung.

Місія альянсу – зробити так, щоб пристрої різних типів і виробників були сумісні між собою. Які можливості дає членство в ZigBee Alliance:

  • Першими дізнаватися про нові стандарти розробки розумних пристроїв і створювати продукти відповідно до них;
  • Сертифікувати власні продукти за міжнародними стандартами;
  • Першими отримувати доступ до розробок компаній-учасників альянсу;
  • Допомога в тестуванні пристроїв згідно з усіма стандартами ZigBee.

Вступ до альянсу допоможе OMO об’єднати зусилля з іншими компаніями для спільного вивчення ринку. Amazon, Apple і Google в складі альянсу вже працюють над новим стандартом безпечного підключення для систем розумного будинку, які в майбутньому можна буде впровадити в Україні.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ