Українські айтішники отримали SMS-розсилку з однаковою вакансією

На початку червня 2021 року деякі українські IT-фахівці отримали SMS-розсилку з однією і тією ж вакансією. Про це повідомляє DOU.

Це – вакансія на senior fullstack-розробника із зарплатою у $ 6500, відразу кілька людей опублікували скріншоти із цією SMS у соціальних мережах. А в коментарях інші користувачі підтвердили, що отримали таку ж розсилку.

Крім короткого опису вакансії, у повідомленні вказано телефон і Telegram-канал. Багато користувачів, які отримали SMS, пишуть, що це – швидше за все спам-розсилка, оскільки вакансія нерелеванта їх навичкам або профілю.

Один з тих користувачів, які отримали розсилку, зв’язався з менеджером за вказаною у ній телефоном, а також перевірив номер з SMS у держреєстрах і вказав, що він пов’язаний з компанією JIX.

Нагадаємо, раніше ми писали про незвичайні способи зацікавити IT-фахівців. Наприклад, у березні 2019 року на трьох станціях київського метро з’явилися бігборди з Python-кодом. Пізніше виявилося, що це – експеримент компанії ЛУН: у коді були зашифровані завдання для розробників. Якщо комусь вдавалося пройти тест до кінця, його запрошували на зустріч в офіс.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ