Український HR-стартап Hirio залучив $400 000

Український стартап в сфері HR-технологій Hirio зміг залучити $400 000 на раунді pre-seed. Раунд очолили засновники «єдинорога» Pipedrive Рагнар Сасс, Мартін Хенк і Мартін Таджур.

Як повідомили в Hirio, інвестиції будуть спрямовані на прискорення зростання стартапу на міжнародних ринках.

Раунд очолювали засновники Pipedrive Рагнар Сасс, Мартін Хенк і Мартін Таджур. Також в раунді взяли участь колишні співробітники Pipedrive Каїр Каспер, Мартін Койва (також заснували Klaus), Елар Нелліса (співзасновник Salto & LIFT99) та інші бізнес-ангели.

«Наша первинна мета полягала в залученні $300 000 для досягнення наших ключових показників ефективності та цілей зростання. Після того, як ми запропонували ринку інвестувати в Hirio, ми викликали надзвичайно високий інтерес з боку інвесторів і вирішили збільшити цільову суму до $400 000. Ще через два дні у нас знову було більше пропозицій, ніж нам потрібно навіть для мети в $400 000. Завдяки цьому ми змогли відібрати інвесторів з найбільш актуальною експертизою для Hirio і закрити раунд за п’ять днів», — говорить генеральний директор стартапу Костя Миська.

Засновники вирішили використовувати інвестиції для більш активного зростання на міжнародних ринках. За словами співзасновника і технічного директора Артема Дудинського, Hirio в першу чергу цілиться на ринок США, де налічується понад 70 млн низькокваліфікованих робітників і де компанії як і раніше використовують Excel для оптимізації процесу найму.

Як фасилітатор, що забезпечує збір коштів в цьому раунді, виступив LIFT99 Kyiv Hub, до якого Hirio приєднався ще в червні 2020 року.

«Дуже сумно бачити, як українські стартапи на ранній стадії недооцінюються і видаляються з інвестиційних радарів міжнародних бізнес-ангелів, в той час як міжнародний досвід — це саме те, що потрібно для їх розвитку. Ми вирішили допомогти стартапам, запросивши міжнародних бізнес-ангелів і венчурні фонди з нашої мережі, щоб вони поговорили з учасниками нашого хабу, познайомилися з засновниками українських стартапів і побачили успішні компанії», — прокоментувала Таня Чайковська, генеральний директор LIFT99 Kyiv Hub.

Про Hirio

Компанію Hirio заснували Костя Миска і Артем Дудинський в лютому 2020 року. Вони ставлять перед собою завдання автоматизувати процеси найму великої кількості співробітників і забезпечити потік індивідуальних заявок.

У поточний список користувачів входять такі великі гравці українського ринку, як Rozetka, Raketa, «Метро» та інші.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ