Україна, можливо, повернеться в жовту зону карантину

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко попросив Кабмін перевести Україну в жовту зону карантину. За його словами, обмеження можуть ввести вже в понеділок, 13 вересня. Про це він розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Міністерство охорони здоров’я подало відповідні дані Кадміну. На цьому тижні комісія техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій розгляне нове звернення. Скоріше за все, з наступного понеділка Україна перейде на жовтий рівень епідемічний небезпеки”, – сказав Ляшко.

Головний санітарний лікар Ігор Кузін в ефірі телеканалу “1+1” заявив, що ситуація дійсно погіршується.

“В найближчий час країна вийде із зеленої зони, ми будимо змушені ввести жовту зону. Будуть діяти більш жорсткі обмеження відвідування масових заходів, спортзалів”, – сказав Кузін.

Які будуть обмеження

Віктор Ляшко сказав, що обмеження не торкнуться роботи громадського транспорту. Все буде працювати у звичному режимі. В жовтій карантинній зоні знову доведеться дотримуватися дистанції 1.5 м., через що організаторам масових заходів потрібно буде розраховувати чотири квадратні метри на людину.

Кінотеатри та інші заклади культури зможуть запускати тільки 50% відвідувачів. А от спортзалам буде складніше, там потрібно розраховувати 10 квадратних метри на відвідувача.

Кафе, ресторани та бари будуть працювати у звичному режимі. Обмежень за часом немає.

Фото covid19.gov.ua

Чи буде локдаун?

Ігорь Кузін розповів, що локдауну уникнути напевно не вийде. Він відзначив, що червоний рівень карантину можу бути вже в листопаді. Але він говорить, що поки не визначили конкретну цифру, при якій введуть локдаун. Станом на сьогодні, 6 вересня, в Україні виявили 298 нових інфікованих.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ