Україна на 34-ому місці в рейтингу стартап-екосистема. Львів виріс на 99 позицій

Згідно зі щорічним рейтингом Global Startup Ecosystem 2021 від StartupBlink, з 2020 року Україна опустилася на 5 позицій в списку стартап-екосистем і зараз займає 34-е місце в світі.

Як зазначає Liga.Tech, Київ як і раніше займає 1 місце в рейтингу міст України, але в світовому рейтингу столиця впала на 16 пунктів і займає 48 місце.


Світовий рейтинг

Рейтинг стартап-екосистем. Джерело: StartupBlink

Згідно зі звітом, кращі стартап-екосистеми в світі знаходяться в США, Британії та Ізраїлі. Слідом за ними йдуть Канада, Німеччина, Швеція, Китай, Швейцарія, Австрія і Сінгапур.

Україна в світовому рейтингу знаходиться на 34 місці, втративши за останній рік одразу 5 позицій. Найближчі конкуренти за якістю екосистеми, це: Нова Зеландія, Чехія, Норвегія і Польща.

Шість українських міст потрапили в топ -1000

Рейтинг міст світу. Джерело: StartupBlink

Найпривабливішими для стартапів містами, згідно зі звітом StartupBlink, стали Сан-Франциско, Нью-Йорк і Пекін.

З українських міст в вищі рядки рейтингу потрапив тільки Київ, який за рік втратив 16 пунктів, але залишився в топ-50 і займає 48 місце. При цьому Київ входить до двадцятки кращих в світі міст за технологіями маркетингу і продажів, а також з програмного забезпечення і даних.

Всього в топ -1000 потрапили шість українських міст: Львів піднявся на вражаючі 99 позицій і зайняв 255-е місце в світі, Одеса опустилася на 38 позицій до 394-го місця, Харків опустився на 72 місць до 513-го, Тернопіль опустився на 63 позицій до 787-го, а Дніпро впав на 80 позицій до 883-го.

Рейтинг українських міст. Джерело: StartupBlink

Як відзначили дослідники, найбільш загальне падіння всіх українських міст (крім Львова, який злетів на 99 пунктів).  Що призвело до зниження України в світовому рейтингу стартап-екосистем. 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ