Українці «поклали» книгарні

Офіційно програма із виплати від держави однієї тисячі гривень ще не стартувала. Але користувачі, які записалися на бета-тест, вже отримали тисячу. Таких було понад 500 тисяч людей, розповів прем’єр Денис Шмигаль. Співзасновник monobank Олег Гороховський написав, що клієнтам виплатили 576 млн. грн., а значить, тестували послугу 576 тис. осіб.

19 грудня усі вакциновані українці отримають свою тисячу гривень від держави. Але перші «щасливчики», які хотіли тестувати цю послугу, вже отримали свої гроші і багато хто кинувся їх витрачати.

У monobank кажуть, що майже 600 тис. клієнтів отримали свої виплати, але хто вже витратив гроші – невідомо. Олег Гороховський попросив усіх не витрачати тисячу одразу, тому що у monobank нададуть клієнтам список партнерів, які зможуть прийняти ці гроші.

Також Гороховський написав у своєму Telegram, що сьогодні він опублікує інформацію про те, де та що купували українці. Але зараз із упевненістю можна сказати, що українці кинулися купувати книжки.

Вчора найбільші книжкові інтернет-магазини працювали зі збоями. Не завантажувалися сторінки «Книгарня Є» та Yakaboo. Зараз Yakaboo працює у нормальному режимі, але повільно підвантажується. Сайт «Книгарня Є» взагалі не підвантажується.

Магазин «Видавництво Старого Льва» теж працює набагато повільніше, ніж зазвичай. PR-директор видавництва Оксана Зьобро розповіла, що вчора виторг інтернет-магазину був у два рази вищим, ніж середньостатистичний виторг в аналогічний період.

У коментарях до публікації Михайла Федорова в Telegram користувачі розповіли, що хтось купував книжки за ці гроші, а хтось витрачав їх на квитки.

Оновлено: співзасновник monobank Олег Гороховський розповів, що клієнти з моменту отримання «ковідної» тисячі вже витратили 30 млн грн:

  • Книгарні – 44,57%
  • Кінотеатри – 23,83%
  • Залізничні квитки по Україні – 14,06%
  • Театри – 8,98%
  • Спортзали – 3,56%
  • Концерти – 3,81%
  • Музеї – 0,64%
  • Авіаквитки по Україні – 0,55%

Також Гороховський написав, що до кінця року клієнти зможуть отримати ще пластикову картку «єПідтримка».

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ