Українця, засновника Ostrovok.ru затримали в аеропорті за наркотики

Підприємця Сергія Фаге затримали в аеропорті Домодедово. При перегляді рукчної поклажі в нього знайшли наркотики. Сайт аеропорту пише, що в нього був при собі український паспорт


Суть події

Підприємець Сергій Фаге намагався пройти митницю, маючи при собі наркотики. На сайті митниці пишуть, що він громадянин України і летів з Швейцарії в Москву. Затримали його ще 26 серпня. Також виданню vc.ru підтвердили, що це був Сергій.

«Сергій Фаге перевозив наркотики в великому розмірі. По відношенню до нього на даний момент відкрито карну справу. Його затримали на 30 днів», – розповідає прес-секретар митної служби

Хто такий Сергій Фаге

Сергій Фаге заснував сервіси Mirror Emoji Keyboard, «Островок» і TokBox. В 2017-му році він почав цікавитися біохакінгом і приймав різноманітні біологічні добавки згідно рекомендації лікарів. Своїм досвідом він ділиться в мережі.

«В 80 років в мене буле тіло 20-річного хлопця і ліжко, повне 20-річних дівчат», – розповідав Фаге в інтерв’ю журналу «Татлер»

І хоча Сергій завжди говорив, що він росіянин, на сайті Company Director Check вказано, що він резидент Об’єднаного Королівства, а в графі «Національність» – українець.

Сам же Сергій Фаге в коментарі на сайті Roem.ru під матеріалом про його громадянство написав: «Немає значення, який в мене паспорт».

«Я багато років зустрічався з дико гарною, розумною і успішною дівчиною. Нажаль я її втратив. І поки я не знайду настільки ж класну дівчину для відносин, мені прийдеться тішитись платним сексом втрьох з топ-моделями на наркотиках», – розповів Сергій

Не дивно, що Фаге затримали в аеропорту з наркотиками. Якщо суд дасть Сергію 20 максимальний термін – 20 років, то він і цим не насолодиться.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ