Українська компанія ELEKS відкрила офіс в Швейцарії

Компанія ELEKS відкрила новий офіс в Цюріху, Швейцарія для розширення партнерських відносин як вже існуючими, так і з новими швейцарськими клієнтами. Як відзначає DOU.ua, плани на релокацію українських співробітників у швейцарський офіс поки невідомі.

  • ELEKS має офіси в Україні в Києві, Львові, Івано-Франківську та Тернополі. Станом на липень 2021 року в українських офісах компанії працювало 1775 спеціалістів, із яких технічних – 1413.

“ELEKS обслуговує швейцарських клієнтів вже більше 10 років та незмінно зростає з року в рік. В 2019 році був створений спеціальний бізнес підрозділ, який зосереджується саме на цьому регіоні. Незважаючи на світову кризу, ми нарешті зробили важливий крок – заснували місцевий офіс ELEKS в центрі Цюриха”, – заявила Ольга Клок, Сustomer Success Director в Південно-Західній Європі.

  • Як відзначили в ELEKS, відкриття нового офісу в Швейцарії дасть компанії можливість наблизитися до клієнтів, підвищити обізнаність стосовно бренду та збагатити корпоративну культуру людьми, які мають інший погляд на вирішення складних проблем та технологічних викликів.

“Ми плануємо впровадити цифрову трансформацію як і в класичні галузі, такі як фармацевтика та банківська справа, так і в інноваційні та зростаючі такі, як блокчейн та штучний інтелект. В 2021 році ми активно шукаємо партнерів, асоціації та спільні проекти з місцевими компаніями. Я щаслива представляти регіон та керувати бізнесом ELEKS в цій країні”, – додала Ольга Клок.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ