Українські компанії можуть записати співробітників на колективну вакцинацію від COVID-19. Потрібно від 50 осіб

В Україні компанії, у штаті яких працює понад 50 осіб, тепер можуть подати заявку на колективну вакцинацію проти COVID-19. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Вакцинація буде проводитися за наявності достатньої кількості вакцини мобільною бригадою, яка приїде на підприємство. Важливо, що за один день бригада може зробити орієнтовно 100 щеплень. Тому Ляшко порекомендував враховувати це при подачі заявок.

Як записатися?

Якщо у компанії набралося більше 50 (але не більше 100) співробітників, які бажають зробити щеплення, можна залишити заявку на колективну вакцинацію через контакт-центр за телефоном: 0800 60 20 19.

Компанія повинна визначити відповідальну контактну особу з питань вакцинації та скласти поіменні списки бажаючих вакцинуватися. Крім того, компанія повинна забезпечити приміщення для вакцинації та медичного спостереження після вакцинації згідно з вимогами МОЗ (наявність засобів захисту та санітайзерів у місці вакцинації).

А якщо вакцинувати хочуть менше 50 осіб за раз?

У такому випадку залишається лише записати кожного бажаючого у лист очікування індивідуально – на сайті або у мобільному додатку «Дiя»,  або за телефоном контакт-центру.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ