Українські модератори Facebook є найбільш низькооплачуваними й не отримують премій

Модератори контенту в Facebook, які працюють у штаті компанії-підрядника Accenture, скаржаться на низькі зарплати і відсутність психологічної підтримки. Їхня максимальна погодинна ставка не перевищує $ 18,50, водночас модератори, які розмовляють українською та іспанською мовами, отримують менше всіх. Про це повідомляє The Verge.

• Великі технологічні компанії, у тому числі Facebook, передають функції модерації контенту стороннім підрядникам, і Accenture — одна з найбільших компаній, що займаються цим.

• Погодинна ставка в Accenture коливається від $ 16,50 до $ 18,50. Модератори, які розмовляють українською та іспанською мовами, отримують зарплату виключно по нижній межі цієї шкали й позбавлені премії в $ 2 за володіння кількома мовами.

• Як повідомляють штатні модератори, які працюють в Accenture, компанія постійно ігнорує прохання модераторів про підвищення заробітної плати. При цьому Accenture отримала контракт від соціальної мережі на суму $ 500 млн, а зарплата CEO компанії — $ 17 млн ​​на рік.

• Модератори Facebook часто стикаються з дуже неприємним контентом, який може включати насильство, сексуальний контент і мова ворожнечі. Постійна робота з таким контентом неминуче впливає на співробітника. Юристи, які подають у суд на Facebook, підрахували, що в половини всіх модераторів можуть розвинутися психічні розлади.

• Попри це, згідно з Foxglove Legal, некомерційної організації, що підтримує модераторів, Accenture пропонує модераторам доступ тільки до тренерів із поведінки, а не професійну психологічну допомогу.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ