Український АІ-стартап Livee залучив $250 000 інвестицій

Український АІ- стартап Livee  залучив $250 000 інвестицій на етапі pre-seed від стартап-студії Greenpact Future Labs. Команда працює над автоматизацією продажів озеленення офісів і розраховує його вплив на продуктивність співробітників.

Команда Livee
Фото з матеріалів:Livee

  • Залучені кошти команда планує направити на вихід на ринок США(маркетинг та продажі) і автоматизацію процесу онбордингу нових клієнтів.
  • Над створенням проекти команда Livee працює з кінця 2020 року. З допомогою рекомендаційної Machine Learning –  алгоритмам і системі компюторного зору, Livee здатний за 10 хв. запропонувати клієнту готову концепцію трансформації робочого простору.

  • Завдяки використанню методології Happiness Impact, ми розраховуємо вплив озеленення на різноманітні показники, серед яких і продуктивність праці, відмічають в Livee.

“Алгоритми нашої рекомендаційної системи вже зараз у 72% кейсів не поступаються в якості концепціям пропонованим штатними дизайнерами. При цьому працюють в десятки разів швидше та враховують витрати ефективніше. Наша мета – покрити до 90% рутинної роботи дизайнерів та  sales-менеджерів в індустрії озеленення комерційного приміщення”, – говорить Микола Гавриляк, СЕО та співзасновник стартапу.

  • В 2021 році у Livee вже є клієнт в Європі. За словами представників стартапу, поточний фокус – ринок США об’ємом більше $10 млрд.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ