Український додаток Headway — №1 всвіті по кількості завантажень у своїй ніші

Український додаток з коротким змістом книг Headway — №1 в світі за кількістю завантажень у своїй ніші та залишається в топі на протязі 2021 року. Як свідчать дані аналітичної платформи Sensor Tower, вперше він випередив головного конкурента, німецьку компанію Blinkist, ще в вересні 2020.

За рік команда стартапа виросла втричі, а виручка в шість раз

Зображення: Sensor Tower

Headway – це освітній додаток, який допомагає прочитати книгу за 15 хвилин. В ньому зібрані короткий зміст та основні ідеї 1000+ нон-фікшин видань про бізнес, мотивацію та психологію. Вони поділені на категорії та доступні в текстовому та аудіо форматах.

Додаток створили розробники однойменного стартапу в березні 2019 року, щоб допомогти людям у всьому світі самостійно вчитися та розвиватися.

За два роки додаток завантажили більше 7 млн. користувачів. Користуються  Headway в 140 країнах, але в основному в США, Канаді, Австралії, Великобританії та Індії. Літом 2021 до додатку підключалося більше 500 000 людей в місяць.

“Це досягнення усієї команди, адже основа Headway – люди. Ми віримо в силу саморозвитку та створюємо неймовірні речі. Саме це дозволило нам за 2 роки вирости з 3 людей в стартапі до 90, та це тільки початок”, – коментує СЕО та засновник Headway, Антон Павловський.

Як відмітили в стартапі,  Headway – один із самих швидкозростаючих бізнесів екосистеми міжнародного ІТ-холдінга Genesis. Тільки за останній рік команда стартапа виросла втричі, а виручка збільшилися в 6 раз.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ