Український People.ai залучив $100 млн і став єдинорогом

Український стартап People.ai залучив $100 млн інвестицій в рамках нового раунду фінансування і отримав оцінку в $1.1 млрд. Таким чином він став єдинорогом.  В 2009 році People.ai оцінювався в $400 млн.


Інвесторами в рамках раунду виступили Mubadala Investment Co. і Akkadian Ventures за участі вже існуючих інвесторів стартапу ICOIQ Capital і Lightspeed Venture Partners.

Коллектив People.ai

Хто такі People.ai

People.ai – продуктова компанія з офісами в Києві і Сан-Франциско, працююча в ніші «Al for sales» – система підтримки прийняття рішень на основі даних з CRM. Інвестиції допоможуть прискорити ріст, вийти в нові сфери і на нові ринки

ПЗ People.ai дозволяє збирати і аналізувати календарі, дзвінки і пошту співробітників, допомагаючи компаніям підвищувати ефективність роботи. Наприклад, зрозуміти, яка максимальна кількість клієнтів може одночасно вести Sales-менеджер. В той ж час, приватність співробітників не страждає, стверджують в компанії.

Клієнти, доходи, амбіції вийти на ІРО

Сьогодні клієнтами People.ai є такі компанії, як AppDynamics, Dataroot, Ivanti, Zoom та інші. За даними стартапу, дохід компанії росте щорік, а завдяки співпраці з Zoom за період пандемії виріс в 3 рази.

  • За останній рік People.ai продемонстрував наступні успіхи:
  • Ріст клієнтської бази на 260%
  • Отримав 49 патентів, 40+ в процесі
  • Купив кілька стартапів, зокрема Closeplan і HeroResearch
  • В раду директорів увійшов екс-СМО VMWare Робін Матлок

В коментарі Bloomberg , засновник і СЕО People.ai, Олег Рогінський повідомив, що People.ai генерує дохід в «десятки мільйонів», однак компанія все ще не прибуткова. Він також повідомив, що сподівається вивести People.ai на ІРО.

На сьогодні в People.ai працює 240 співробітників. Окрім головного офісу в Редвуд-сіті і офісу розробки в Києві, співробітники в стартапа є також в Харкові, Львові, Дніпрі і інших містах України.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ