Український стартап 3DLOOK залучив $ 1 млн. Розповідаємо деталі

Український стартап 3DLOOK залучив $ 1 млн від пулу інвесторів, які вже інвестували в проект. Про це журналу Forbes розповів засновник компанії Вадим Роговський.

Хто виступив інвестором

Лід-інвестором виступила фінансова група ICU Ventures. Серед нових учасників раунду Мурат Абдрахманов – венчурний інвестор з Казахстану, який раніше заявляв про наміри вкласти в українські стартапи $ 2 млн грн, а також кілька інших ангелів з США і Східної Європи.


Читайте також: Як 3DLOOK потрапив в світовий топ за версією LVMH? 


Як розповів Вадим Роговський, під час пандемії 3DLOOK почав рости набагато швидше – компанії вдалося укласти ряд контрактів з мультимільярдними компаніями сфери виробництва уніформи, а також з онлайн рітейлом з США і Західної Європи. Деякі контракти знаходяться на етапі підписання.

“Наприклад, в червні ми стартували з публічною компанією-рітейлером з США спочатку в 200 магазинах, далі планується запуск у всіх 1000+ магазинах протягом місяця.”

3DLOOK надає для них white-labeled додаток для продавців в магазинах: вони фотографують відвідувачів з метою надати послугу повністю безконтактного визначення розміру одягу. За словами Рогальського, під час пандемії це особливо актуально – у більшості ритейлерів в магазинах не працюють примірочні.

З якою метою залучали кошти

Вадим Роговський зазначив, що отримані кошти допоможуть стартапу швидше отримати прибуток. Раунд також дозволить найняти більше фахівців в Україні та США. В інтерв’ю для Forbes, засновник повідомив, що компанія шукає співробітників в Нью-Йоркський офіс.

“Фахівці потрібні для того, щоб оперативніше інтегруватися і стартувати з усіма enterprise-клієнтами, які прийшли до нас під час COVID.”

Що робить 3DLOOK

Стартап 3DLOOK працює над технологією сканування людського тіла по фото з використанням штучного інтелекту, нейронних мереж і 3D технологій. У 2016 році його заснував Вадим Роговський, який до цього керував компанією Clickky.


Читайте також: Успіхи українського стартапу 3DLOOK 


У 2018 році, в інтерв’ю, Роговський оцінив бізнес в $ 10 млн. На той момент в стартап вклали до $ 2 млн. Серед початкових інвестицій – кошти від інвесторів, які вірять у перспективність технології, а також особисті кошти Роговського. Пізніше стартап залучив $ 1 млн від UVentures, 500 Startups і ряду бізнес-ангелів.

За час роботи компанія пройшла акселерацію в Boost.vc, отримавши при цьому $ 50 000 інвестицій за 7% в компанії, а в 2019 році стала резидентом найбільшого стартап-кампусу в світі – Station F.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ