Український стартап Carsifi зібрав понад $650 000 на краудфандингових платформах

Український розробник адаптерів для бездротового підключення Android Auto до смартфонів Carsifi зібрав понад $650 000 на краудфандингових платформах Kickstarter та Indiegogo. Як повідомляє «Економічна правда», початковий план збору коштів на Kickstarter становив лише $10 000 і його вдалося перевиконати майже у 50 разів.

Що розробляє Carsifi

 

Carsifi — це адаптер, який допомагає підключити телефон до штатної автомобільної системи Android Auto без кабелів. У ранніх версіях цієї системи автомобілі не оснащувалися технологіями бездротового зв’язку, тож єдиним способом її використання зі смартфоном було кабельне підключення.

Carsifi не має значення, чи є в автомобілі Wi-Fi або Bluetooth, так як сам адаптер має вбудований модуль для передачі інформації. Адаптер підключається через USB до Android Auto, після чого Carsifi підключається через Bluetooth до смартфона користувача. Автомобіль розпізнає адаптер як Android-пристрій та починає передавати на нього дані, які Carsifi перенаправляє на Android-смартфон користувача власним каналом.

Carsifi працює з усіма автомобілями та мультимедійними пристроями, що підтримують дротовий Android Auto. Він також працює з усіма Android-смартфонами, починаючи з Android 9, а модуль Wi-Fi підтримує частоти 5 ГГц та 2,4 ГГц.

Як збиралися кошти

В цілому Carsifi зібрав понад $650 000, з яких $175 000 були зібрані на краудфандинговій платформі Indiegogo і $475 000 на Kickstarter. У жовтні проект навіть потрапив у добірку із п’яти пристроїв, які зібрали на Kickstarter набагато більше грошей, ніж планувалося.

При цьому початкова заявлена ​​мета на Kickstarter становила лише $10 000, але це був усвідомлений підхід розробника.

«Якщо я досягну $10 000 в перший день, я буду на високих позиціях пошукових запитів на Kickstarter, тобто кампанія вважатиметься успішною. Так воно і сталося: за кілька днів було зібрано $10 000», – сказав у коментарі «Економічна правда» засновник Carsifi Ігор Марцеха.

Найбільша кількість пристроїв на Kickstarter була замовлена ​​бекерами із США – 70%. На другому місці – Німеччина – 4,7%. Далі йдуть Канада – 3,7%, Австралія – 3,4%, Великобританія – 3,2%, Іспанія – 1,6% та Італія – 1,4%.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ