Український стартап Noty.ai залучив $200 000. Лід-інвестор – фонд GEEK Ventures

Український стартап Noty.ai, який транскрибує відеодзвінки та формує звіти, залучив $200 000 доларів. Лід-інвестором є нещодавно створений фонд GEEK Ventures, створений янгол-інвестором Ігорем Маханько та засновником 3DLOOK Вадимом Роговським. Про це Banda.Media розповіли представники Noty.ai та GEEK Ventures.

Деталі інвестиції

  • Крім фонду GEEK Ventures, який виступав як провідний інвестор, у стартап інвестував Еліас Веріс з Google for Startups і СEO Sheetgo Янік Раул. Як зазначають у Noty.ai, чеки в раунді коштують від $10 000 до $80 000.
  • Усі кошти інвестуються відповідно до угоди SAFE (договірна форма інвестування, за якою інвестор вкладає кошти в компанію, а отримує акції пізніше).
  • Це перші інвестиції залучені Noty.ai. Зі старту, який припав на кінець 2020 року, проект розвивався за рахунок спонсорів.

«Для нас було важливо залучати smart-money від людей з однаковими цінностями та вайбом, і ми успішно це зробили. Кожен із наших інвесторів отримує повідомлення, коли нам потрібна консультація чи допомога, допомагає в галузі своєї експертизи, що зрештою допоможе нам швидше досягти необхідних результатів», — коментує Наталія Марина, співзасновник та СЕО Noty.ai Ukraine.

Що таке Noty.ai

Продукт Noty.ai — це однойменна служба, яка транскрибує відеодзвінки та формує звіти про угоди, завдання, зустрічі тощо. На момент виходу матеріалу він інтегрований у Google Meet, G-Doc, G-Drive, Google Calendar та Slack. Наступний у черзі – Zoom, відзначають представники стартапу.

«Під час дзвінка в Google Meet з’являється поле із нотатками, де учасники конференції бачать паралельне перенесення розмови до текстової версії. Текст можна вибирати, редагувати, розповсюджувати в CRM-системі, надсилати та ділитися у вигляді Google-документу».

Представники: Noty.ai.

У 2020 році Noty.ai заснували Наталія Марина, Микола Зомчак та Марко Вовчок. За даними компанії, на кінець 2021 року сервіс віддають перевагу 1217 особам з понад 30 компаній. При цьому 60% користувачів використовують Noty щоденно або щотижня.

На що підуть залучені кошти?

Отримані $200 000 у Noty.ai планують направити на подальший розвиток та розробку продукту, інтеграцію сервісу у Zoom, Salesforce та Hubspot, а також маркетинг.

«Дві найважливіші якості, на мій погляд, це постійна цікавість і жага до нових знань. Також потрібно бути учням – вміти сприймати як позитивні, так і негативні відгуки, постійно зростати та розвиватися. Наташа чудово розвинула всі ці якості, а крім того, вона робить продукт, який справді потрібен як нам у 3DLOOK, так і багатьом індустріям загалом», – коментує Вадим Роговський, венчурний партнер GEEK Ventures.

Серед інших планів стартапу: розширення команди та залучення seed раунду.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ