Універсального часу для постингу в Instagram – немає

Платформа Echobox проаналізувала погодинний трафік топових англійських, американських і французьких видань із  Instagram  за останні 18 місяців. В ході дослідження експерти компанії виявили, що всупереч поширеній думці про існування “найкращого часу” для публікації постів в Instagram  – його не існує.  Це, як і інші маркетингові активності, працюють дуже індивідуально.

Згідно з результатами дослідження Echobox, універсальний, оптимальний час для публікації постів визначити не можливо. Головна причина полягає в тому, що моделі поведінки кожного видання (в контексті споживання контента) відрізняється.

Щоб виявити години, в які люди будуть найбільш активно взаємодіяти з постами,Echobox рекомендує детально вивчити свою аудиторію і вплив на трафік різних форматів постів. Алгоритм дослідження наступний:

  • Зберіть дані про всі опубліковані статтях за тривалий період – мінімум три роки;
  • Визначте по кожному із них реферальний трафік,
  • Проведіть аналіз тим, які збільшують відвідуваність сторінки в різний час дня;
  • На основі всієї отриманої інформації, створіть прогнозуючу модель, яка буде виявляти найкращий час для постингу в Instagram.

В такому випадку, на думку експертів Echobox, видання зможе зрозуміти, в які саме години, та який формат постів працює на підвищення трафіку їх сайту найкращим чином.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ