В Ісландії запустили сайт, де можна «кричати»: все для зняття стресу

Ісландська організація Promote Iceland, яка співпрацює з урядом і просуває туризм в країну, запустила проект Let It Out. Проект має на меті  допомогти людям впоратися зі стресом, викликаним коронавирусной пандемією.

Користувачам пропонують записати свій крик (крик або шепіт) і вибрати одну з мальовничих ісландських локацій. Потім записаний крик програють там з динаміків. Ця можливість буде доступна протягом наступних двох тижнів.

Фотоколаж – Promote Iceland

«Люди мріють про час, коли можна буде знову подорожувати … Ми хочемо бути частиною цього. Полегшення стресу доречно в таких обставинах, але в той же час дає нам можливість нагадати про переваги Ісландії », – пояснює мету ініціативи директор по туризму в Promote Iceland Сігрідур Гудмундсдоттир.


Читати також:  Дешеве житло, пляжі і немає карантину: 7 найкрасивіших країн, відкритих для віддаленої роботи


На сайті проекту можна перегорнути доступні локації з динаміками, подивитися їх фото та вибрати ту, яка сподобалася. А потім записати свій крик. Сайт також вказує, чиї крики програються на цій локації в даний момент (їх можна послухати).

«Ви через крізь багато що пройшли. І вам потрібно спустити пар. Здається, вам потрібна Ісландія », – йдеться в проморолику проекту.


Читати також: Ajax Special Event: нові пристрої і софт українського виробника охоронних систем


banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ