В найближчий час МОЗ запропонує нові обмеження по карантину

Київ. 9 жовтня. УНН. В найближчий час Міністерства охорони здоров’я розгляне нові обмеження по карантину. Так, будуть запропоновані нові підходи до роботи закладів громадського харчування і переходу на дистанційне навчання. Про це, під час брифінгу, повідомив заступник державного санітарного лікаря України Віктор Ляшко, передає кореспондент УНН.

«Найближчим часом Міністерство охорони здоров’я запропонує нові обмеження з Постановою №641 про карантин, які будуть торкатись тривалості роботи закладів громадського харчування, також будуть запропоновані нові підходи з проведення навчальних заходів, зокрема, буде розглянуто питання з можливості початку дистанційного навчання для окремих класів або в окремих територіях з певним рівнем епідемічної небезпеки», – відмітив він.

Нагадаємо, з початку пандемії в Україні зафіксовано 250 538 хворих на COVID-19, за останню добу виявили 5804 інфікованих, що являється новим антирекордом. В наслідок хвороби в цілому в країні померло 4779 осіб, з них за добу – 89. За станом на 8 жовтня вилікувались від хвороби вже 108 233 особи.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ