В США розслідують роботу автопілота на 765 тисячах Tesla

Уряд США розпочав офіційне розслідування частково автоматизованої системи водіння Tesla Autopilot. Це рішення прийняли  після ряду зіткнень електрокарів з припаркованими машинами швидкої допомоги.

Як зазначає видання АВС, розслідування охоплює роботу 765 000 електрокарів Tesla, проданих компанією Ілона Маска на території США з початку 2014 модельного року.

11 аварій в яких 17 людей отримали поранення та одна людина загинула

Фото:Tesla

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) заявила, що з 2018 року виявила 11 аварій, в яких Tesla на автопілоті потрапляла в ДТП. Особливо в місцях, де служби швидкого реагування (швидка допомога, пожарні чи поліція) використовували блимаючі вогні, стрілку яка світиться чи конуси, попереджуючі про небезпеку.

В ході розслідування, яке торкається роботи “автопілота” на всій модельній лінійці Tesla, включаючи моделі Y, X, S випущенні з 2014 по 2021 роки, було виявлено, що від дивної поведінки електрокара 17 людей отримало поранення та одна людина загинула.

В ході розслідування на компанію можуть бути накладені обмеження по використанню систем допомоги водінню – наприклад обмежити зони, де автопілот можна включати.

Акції Tesla впали після повідомлення про розслідування

Зображення: MarketWatch

Як відмічає The Bell, на фоні новин про нове розслідування та можливі обмеження роботи автопілоту акції  Tesla  впали більше ніж на 5%, до мінімального значення з початку серпня – $678,26.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ