В Telegram запустили відеодзвінки на 1000 чоловік і автовидалення повідомлень

Telegram представив кілька нововведень месенджера. На цей раз більшість нововведень стосуються відео формату.

Telegram

Зображення з нововведеннями Telegram

В новій версії Telegram в групових відео дзвінках можуть приймати участь до 1000 глядачів. В компанії зазначають, що таким чином платформу можливо буде використовувати для трансляцій масових заходів. В найближчих планах відміна обмеження кількості глядачів.

Під час відеоконференції демонструвати свій екран або відео з камери зі звуком тепер можуть одночасно до 30 учасників. Трансляція екрану зі звуком також доступна під час дзвінків між двома користувачами. Telegram покращив якість і розширення відео повідомлень. Також при натисканні на відео, воно відображатиметься по всій ширині чату і його тепер можна буде зупинити і перемотати.

Також на платформі оновився відеоплеєр – користувачі можуть пришвидшити або сповільнити відтворення відео. Оновили і автовидалення повідомлень.

Режим автоматичного видалення повідомлень через добу чи тиждень з’явився ще в лютому 2021 року. Тепер встановити таймер можна на 1 місяць.

Серед інших нововведень: можливість редагувати зображення або відео перед відправкою, розсилка повідомлень одразу декільком адресатам (поки тільки для IOS) та нові анімовані емодзі.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ