В Україні буде два сертифікати вакцинації – жовтий та зелений. Навіщо вони потрібні

В інтерв’ю. ЮНІСЕФ головний санітарний лікар України Ігорь Кузін розповів, що зараз впроваджують два типи сертифікатів вакцинації – жовтий та зелений. Вони будуть діяти тільки в середині країни.

А вчора міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що вакциновані українці отримають більше прав в жовтій та червоній зоні карантину. За його словами, вистачить навіть першої дози вакцинації, якщо Україна буде в жовтій зоні. Для червоної зони знадобиться вже повний курс вакцинації.

Це робиться для того, щоб українці, які провакцинувалися не так відчули обмеження, як противники вакцини чи ті, хто ще не встиг зробити щеплення.

Головний санітарний лікар України говорить, що зараз впроваджують два типи сертифіката – жовтий та зелений. Перший буде відображатися в “Дії” після одного щеплення проти коронавірусу. Цього буде достатньо для жовтої карантинної зони. А зелений буде в тих, хто отримав дві дози.

Зараз в додатку “Дія” відображаються два типи сертифікатів – внутрішній та міжнародний. Вони обидва зелені та це означає, що користувач пройшов повний курс вакцинації.

Фото: “Дія”

Нагадаємо, що 6 вересня міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко попросив Кабмін перевести Україну в жовту зону карантину. За його словами, обмеження можуть ввести в понеділок, 13 вересня. Про це Ляшко розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Вакцинація українців

Повністю вакциновані вже 4.5 млн. українців. Хоча міністр охорони здоров’я заявляв, що до кінця літа вакцинуються 5 млн. українців. Всього в Україну за цей час завезли 17 млн. доз вакцини. До кінця року очікується ще 28 млн. доз.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ