В Україні запустили соціальну мережу-маркетплейс сучасного мистецтва Cittart

Маркетплейс сучасного українського мистецтва Cittart відкрив можливість завантаження додатку для користувачів мобільних платформ IOS.

Як повідомляє “Шо там”, Cittart — це український арт-стартап з можливістю продати та купувати творіння сучасних українських художників, познайомитись з робітниками провідних галерей.

.               .                  .

Як працює Cittart

Мета Cittart — зробити мистецтво ближче і доступніше, аби кожен міг швидко знайти арт-об’єкт і “в один клік” почати формування власної художньої колекції.

Маркетплейс працює наступним чином: художники розміщують на платформі свої арт-об’єкти, а користувачі можуть безпечно та швидко вибирати і купувати оригінальні витвори мистецтва.

У користувачів є стрічка розміщених на площадці арт-об’єктів, яка оновлюється кожен раз, коли на платформі з’являються нові лоти, що робить його схожим на соціальну мережу.

Аби знайти щось конкретне, можна скористатись пошуком, у якому доступні фільтри за ціною, стилем, матеріалом, розміром, автором і багатьма іншими параметрами.

Завантажити додаток можна за посиланням. Коли з’явиться версія для Android — невідомо.

Які художники приєднались до маркетплейсу

В Cittart уже розміщені роботи наступних художників: Олег Тистол, Олександр Ройтбурдт, Юрій Соломко, Миколай Маценко, Володимир Кочмар, Юрій Пикуль, Роман Михайлов, Apl315, Waone Interesni Kazki, Ксенія Гнилицька, Юлія Беляєва, Ніна Мурашкіна, Анастасія Піддерев’янська, Руслан Тремба, Андрій Блудов, Юрій Денисенков, Микита Цой, Алла Волобуєва, Назар Симотюк і Андрій Роїк.

Про Cittart

Ідея цифрового інструменту для продажу мистецтва належить художниці Дарії Мо Мот, яка є СЕО проекту Cittart, Co-founder i COO Cittart є Георгій Варданян.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ