В українському офісі Apple змінили керівника

31 березня 2021 року українська юридична особа компанії Apple – ТОВ «Еппл Україна» – змінила керівника. До цієї дати керівником компанії, згідно державних баз, значився Роман Гуменюк, з цієї дати їм став Пітер Денвуд.

За даними Linkedіn і ЗМІ, Пітер Рональд Денвуд працює в Apple з 2013 року і зараз займає посаду директора з міжнародного корпоративного права. Він уже брав участь у налагодженні роботи зовнішніх активів компанії.

Наприклад, у 2019 році, коли Apple придбала британський стартап Spectral Edge Ltd., за даними Bloomberg, Денвуд став його керівником після того, як інші члени правління залишили свої повноваження. Раніше він також керував індійським офісом компанії. До роботи в Apple був партнером у Baker McKenzie.

Нагадаємо, останнім часом компанія регулярно шукає співробітників у київський офіс, який зареєстрований в Печерському районі Києва, в IQ Business Center. Українська юрособа-компанія зареєстрована ще у квітні 2020 року, проте поки що невідомо про конкретні плани про вихід Apple на ринок.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ