В YouTube Premium i YouTube Music більше 50 мільйонів користувачів

Кількість підписників YouTube Premium та YouTube Music перевищило 50 мільйонів

Google відзначила знакове досягнення для YouTube Premium та YouTube Music (музичний сервіс являється частиною преміальної підписки): кількість платних підписок перевищило 50 мільйонів – з грудня 2020 року показник збільшився на 30 мільйонів. І це явно вказує на те, що все більше людей відмовляються від безкоштовних планів YouTube та YouTube Music з рекламою в користь платної підписки, не дивлячись на асортимент конкуруючих сервісів.

В лютому 2020 року Google повідомляла про 20 000 000 платних підписок YouTube Premium та YouTube Music.

Google не розкриває детальну статистику по платним підпискам YouTube, тому невідомо яка частка з цих 50 мільйонів підписана на YouTube Premium або YouTube Music, і скільки користувачів користуються безкоштовною пробною версією. Але в офіційному блозі компанія робить акцент саме на музиці і називає YouTube «найбільш зростаючим музичним сервісом по підписці».

Якщо порівняти опубліковані показники Google з іншими популярними конкуруючими стрімінговими платформами: у Spotify близько 165 мільйонів платних підписників, а в Apple Music, якщо вірити оцінці Financial Times –78 000 000 підписників (Apple ділилась статистикою по музичному сервісу в останній раз в липні 2019 року і тоді було 60 000 000).

Google ніяк не прокоментувала різкий ріст кількості підписок YouTube, але можна згадати, що в кінці 2020 року закрили Google Play Music. Скільки конкретно в підсумку перейшло з Google Play Music на YouTube Music, можна тільки вгадувати, оскільки точних цифр ніхто не публікував.

Залишається пригадати, що за підсумками минулого кварталу рекламний виторг YouTube виріс більш ніж в 2 рази (з $3.812 млрд до $7.002 млрд), і минулого місяця YouTube запустив експериментальну підписку Premium Lite за 6,99 євро в місяць – з відключеною рекламою, але без оф-лайн режиму та інших преміум функцій.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ