«Відремонтувати те, що не працює»: Максим Бахматов запускає безкоштовну програму трансформації бізнесів в Україні

Максим Бахматов безкоштовно допоможе підприємцям, у яких є проблеми з бізнесом. Для цього потрібно залишити заявку в Google-формі. За словами Максима, з ним зможуть попрацювати тільки 2-3 людини. Редакція розповідає подробиці.

Що трапилося?

Голова громадської організації «Офіс трансформації» Максим Бахматов запускає проект допомоги бізнесам в Україні. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«Цей проект в першу чергу освітній. У ньому я з вашою допомогою покажу, як за короткий час можна відремонтувати те, що не працює. Або працює неефективно», – написав Бахматов.

Що за проект?

Проект є класичним консалтингом і кризовим менеджментом. Для трансформації до 20 квітня Максим вибере 2-3 компанії. Щоб стати однією з них, потрібно заповнити форму за посиланням. Роботу над бізнесом почнуть вже 21 квітня.

«Чим гірше, тим краще – це те, що я шукаю».

Навіщо цей проект?

Як пише Бахматов, він хоче показати, що фінансувати громадську організацію можна без олігархів або «лівих» грошей. А ще поділитися досвідом.

«Ми не будемо робити шоу типу” Акули бізнесу “. Це ремонт вже існуючих бізнесів. Тих, де той самий арктичний звір підкрався непомітно і ніхто не знає, що з ним робити. Я готовий гарантувати результат. Звичайно, якщо ви готові робити все те, що я говорю. І разом змінюватися», – пише бізнесмен.

Як відстежувати процес?

Максим Бахматов уточнив, що весь процес навчання зніматимуть і викладатимуть на платформі Patreon. Всі матеріали будуть доступні тим, хто купить підписку за $ 100.

Також бізнесмен просить банки і спонсорів підключитися до цього проекту.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ