Вік в ІТ: скільки заробляють розробники в залежності від віку

Категорія ” ІТ/ телеком” – лідер серед українських роботодавців. За даними кадрового порталу  grc.ua , в порівнянні з минулим роком, в 2021 році кількість вакансій в категорії збільшилася на 57%. Середня заробітна плата – 53,8 тис. грн.  Banda. media розповість деталі.

Портрет кандидата 

45% кандидатів, які шукають роботу в ІТ, у віці від 18 до 30 років. Кандидатів, яким 40-50 років, всього лише 8%. Старше 50 років тільки 1% здобувачів. Цікавим є те, що кандидати, яким від 18 до 30 років, найбільш високооплачувані. З них 48% хочуть заробітню плату в  розмірі 109 тисяч гривень. Ще 30% згідні на зарплатню від 94 тис. гривен.

Старше покоління

Кандидати  у віці від 30 до 40 років також потрапляють в категорію високооплачуваних. 44% хочуть отримувати 97 тис. гривен. Ще 35% готові працювати за 82 тис. гривен. Та тільки 11% згідні отримувати 75.5 тис. гривен.

Здобувачі у віці від 40 до 50 готові працювати за менші кошти. За даними аналітики grc.ua, тільки 3% здобувачів шукають роботу з окладом до 105 тис. гривен. Решту розраховують на зарплатню в 65- 87 ти. грн.  Найдешевшими для ІТ-роботодавців є студенти та люди старше 50 років.

Кандидати старше 50 частіше за все згідні працювати позаштатними консультантами. 15% готові працювати за 50.6 тис. грн. Ще 27% відгукуються на вакансії з зарплатнею від 30 тис гривен, та 31% шукають проектну роботу з оплатою до 25 тис. гривен.

Нестабільна зарплатня

Ще в квітні середня заробітна плата розробника в Україні, за даними grc.ua, була 41 тис. грн. , а в травні – 58 тис. грн. Спеціалісти без досвіду роботи, зі слабкими знаннями англійської мови, без додаткових сертифікатів можуть розраховувати на зарплатню в 23 тис. гривен. Якщо ж, у здобувача більше трьох років досвіду, рівень англійського не нижче В2(Upper Intermediate), тоді зарплатня може починатися з 74 тис. гривен.

Данні за квітень 2021

Соцпакет

У ІТ-спеціалістів один із самих “наповнених” соціальних пакетів в Україні. Вони отримують медичне страхування для себе та членів сімей, їм оплачують абонемент в спортзал ( якщо немає залу в офісі), надають безкоштовне харчування, організовують дозвілля для дітей ( дитячий садок чи няня в офісі), дають оплачуваний вихідний в день народження та інші корпоративні бонуси.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ