Віталій Бутерін говорив про блокчейн та криптовалюти з екс-президентом Аргентини

Колишній президент Аргентини Маурісіо Макрі провів зустріч із співзасновником Ethereum Віталіком Бутеріним.

За словами Макрі, темою їхньої розмови були роль криптовалют та надані блокчейному можливості для держав. Він назвав Ethereum однією з найінноваційних децентралізованих технологій нашого століття.

Згідно з місцевими ЗМІ, 17 грудня Бутерін без розголосу прибув до країни і зненацька з’явився на вечірці, організованій проектом The Graph на честь річниці запуску основної мережі.

«Він прийшов поїсти піци та поговорити про екосистему. Був схожий на рок-зірку – всі хотіли з ним сфотографуватися. Грав у настільний теніс, спілкувався. Я думаю, йому це сподобалося», – розповів Лорен Фабріс із The Graph.

На його думку, Бутерін приїхав до Аргентини, щоб ближче познайомитися з місцевими проектами та блокчейн-екосистемою.

Наступного дня він взяв участь у обіді, де зустрівся з Макрі. Учасниками заходу стали ще кілька представників стартапів-єдинорогів, включаючи співзасновника MercadoLibre Ернана Казаха, співзасновника Globant Жільберта Енглеб’єна та підприємця Сантьяго Сірі.

Під час вечірки The Graph Бутерін позитивно відгукнувся про блокчейн-проект останнього Proof-of-Humanity – систему ідентифікації особи для отримання базового доходу.

Нагадаємо, у серпні чинний президент Аргентини Альберто Фернандес припустив, що легалізація біткоїну здатна допомогти країні впоратися з інфляцією.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ