Влада готує «карантин вихідного дня»

В Україна з кожним днем все більше зростає захворюваність COVID-19 і влада готується ввести так названий карантин вихідного дня.

Про це заявив голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, народний депутат від фракції «Слуга народу» Михайло Радуцький в ефірі програми «Право на владу» ввечері в четвер, 8 жовтня.

За словами депутата, зараз влада не може знову посадити українців на жорсткий карантин, але можуть змусити українців не відвідувати місця масового скупчення людей в вихідні дні.

«Але ми можемо ввести карантин вихідного дня. Коли сім’я на вихідний день залишиться у себе в сім’ї, нікуди не їздить: ні в ресторани, ні на концерти до Харкова, або ще кудись. Це можна витримати, це не закриття підприємств, це не зупинка», – підкреслює парламентарій.

Радуцький також відмітив, що ВООЗ змінила критерії розподілу на карантинні зони небезпеки. В зв’язку з цим, 10 жовтня на засіданні у президента України планують обговорити нововведення.

«Друга моя пропозиція (його підтримує РНБО, сподіваюсь, що підтримає президент) це те, що зробив університет Шевченко. Він відправив навчатись на дистанційку. Я вважаю, що школи і вузи треба відправляти зараз на дистанційне управління», – додав Радуцький.

В Україні за минувшу добу коронавірусом заразились 5804 людини, що являється новим антирекордом з початку пандемії. Всього в країні підтверджено 250 538 випадків коронавірусу. А також 4779 загибель.

Раніше епідеміолог заявила, що через місяць-два в Україні число заражень коронавірусом за добу може зрости до 9 тисяч.

Такий же прогноз для України зробили і в ВООЗ. Схожа ситуація буде спостерігається і в інших країнах Європи.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ