Vodafone таки купив ахметівську Vega

Vodafone купив телеком-оператор Ахметова Vega за $15 000 000

Один з найбільших операторів Vodafone повідомив про закриття угоди з покупки 99,99% акцій, які належать приватному акціонерному підприємству Рината Ахметов «Фарлеп-Інвест», яке працює під брендом Vega. Згідно інформації в фінансовому звіті Vodafone, вартість покупки склала $15 мн.

В липні 2021 року компанія уклала договір купівлі-продажу, на основі якого зобов’язалась придбати контрольний пакет акцій в бізнесі фіксованого зв’язку, а саме 99,99% статутного капіталу ПАТ «Фарлеп-Інвест» і 95% статутного капіталу ТОВ «Кабельне ТВ-Фінанс» (сумісна назва Vega) за попередньою ціною покупки до $15 млн», – озвучується в вінансовому звіті компанії.

ПАТ «Фарлеп-Інвест» надає послуги фіксованого доступу до мережі інтернет і послуги фіксованого телефонного зв’язку. ТОВ «Кейбл ТВ-Фінанси» надає послуги фіксованого доступу до інтернету. «Фарлеп-Інвест» та «Кейбл-ТВ-Фінанси» володіють частотними ресурсами в діапазоні 2,3ГГц (15МГц в 6 регіонах), а також в діапазоні 2,5-2,7ГГц. Ці частоти підходять для резервування 4G мережі.

В 2020 дохід компанії склав 555 млн грн. Vega обслуговує близько 100 000 аонентів інтернету. Показник ЕВІТDA у Vega в 2020 році склав 139,9 млн грн.

«Vodafone Україна» планує продовжити здійснювати ті ж види господарської діяльності, які зараз здійснюють ПАТ «Фарлеп-Інвест» та ТОВ «Кейбл ТВ-Фінанси». Ціль покупки даних компаній для «Vodafone Україна» – подальший розвиток бізнесу в сфері телекомунікацій, зокрема послуг фіксованого зв’язку.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ