Windows 11 вийде вже 5 жовтня, але оновлення буде проходити поетапно

Microsoft оголосила дату виходу нового Windows 11 – це 5 жовтня 2021 року, хоча раніше у витоках інсайдерів згадувалася дата 20 жовтня. Нова операційна система буде доступна через безкоштовне оновлення на ПК з Windos 10, які відповідають вимогам компанії (вони поки до кінця не зрозумілі).

Безкоштовне оновлення до Windows 11 буде проходити поетапно

Процес безкоштовного оновлення Windows 11 розпочнеться 5 жовтня та буде проходити в декілька етапів для підвищення якості. Спочатку оновлення буде доступне новим пристроям, які відповідають всім необхідним вимогам.

Потім з часом оновлення буде поширюватися на пристрої, які вже знаходяться на ринку ( на основі інтелектуальних моделей, які враховують відповідність апаратного забезпечення всім необхідним вимогам, показникам надійності, віку пристрою та іншим факторам, які впливають на процес оновлення). Очікується, що всі пристрої, які підходять отримають оновлення до Windows 11 до середини 2022 року.

Якщо у користувача є комп’ютер із Windows 10, який відповідає вимогам для оновлення, ” Центр оновлення Windows” повідомить користувачу, коли воно стане доступним. Також можна самостійно перевірити, чи готова Windows 11 для пристрою: “Параметри”> “Центр оновлення Windows “та вибрати пункт “Перевірити наявність оновлень”.

Користувачі ПК, які не хочуть оновлюватися та переходити на нову операційну систсему, можуть продовжувати користуватися Windows 10. Підтримка цієї системи буде здійснюватися до 14 жовтня 2025 року, наступні оновлення Windows 10 з’являться в кінці цього року.

Ключові особливості нової операційної системи

Ось деякі із особливостей Windows 11, які відрізняють її від Windows 11 та які Microsoft вважає ключовими:

  • Windows 11 – покращена ефективна ОС Windows для геймерів. Вона розкриває весь потенціал пристрою завдяки таким технологіям, як DirectX12 Ultimate, DirectStorage і Auto HDR;
  • В Windows 11 з’явиться оновлений Microsoft Store в свіжому дизайні – буде простіше знаходити улюблені додатки, ігри, фільми та серіали в безпечному цифровому просторі. Також продовжується впровадження  Android- додатків в Windows 11 та Microsoft Store в рамках співробітництва з Amazon та Intel;
  • Windows 11  – операційна система для гібридної роботи, яка адаптується під особливі потреби користувачів, з врахуванням останніх вимог безпеки.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ