Як безкоштовно отримати кращий номер та де шукати кращі ресторани: 10 порад від українців, які часто подорожують

Венчурний партнер фонду TAVentures Ігорь Перція опублікував пост та закликав всіх бажаючих ділитися в ньому секретами для подорожей. В коментарях зібралося багато корисних та не самих очевидних порад.

Banda.media зібрала найцікавіші.

  1. Навіть коли ви йдете вечеряти з дівчиною у двох, говоріть, що вас буде троє при бронюванні. Скоріш за все, вам дадуть столик побільше, який буде більш комфортнішим.
  2. Якщо бронюєте готель у двох – напишіть в коментарях, що у вас особливий привід (можете не уточнювати який), скоріш за все, вас чекає кращий номер, або пару фруктів в номері. Дрібниця, а приємно.
  3. Шукайте локальні бари та ресторани по Fosquare. Багато хто думає, що він помер, але він працює і там найкрутіша база оцінок від місцевих. Тому 3-7 місце топа в будь якій категорії це завжди круті місця.
  4. При створенні маршруту враховуйте золоті зони в Google. Завжди зрозуміло, що популярно.
  5. Оплачуйте квитки чи готель Visa та не купуйте страховку.
  6. Якщо не плануєте подорожі по країні, краще не беріть авто в оренду, а скористайтеся таксі при готелі. І якщо таксист нормальний – то прямий номер таксиста. Тоді у вас буде персональний місцевий водій. Але якщо сказати чарівне “покажіть мені справжнє місто, я в готелі не розповім, де ми були”, можна побачити багато цікавого, чого немає в туристичних маршрутах.
  7. Дисконт в готелях із старту. Кажіть консьєржу: “Я до вас в бізнес-відряджені. На новому місці роботи тепер буду часто тут літати”. З ходу отримаєте дисконт та, можливо, покращений номер. При наступній поїздці вас зустрінуть як рідного.
  8. Купуйте у всі місця, які плануєте відвідати, онлайн – менше черг + на сайтах завжди є багато корисної інформації про заходи та акції.
  9. В бархатний сезон на островах Європи завжди можна обговорити ціну на проживання в готелі на місці. Якщо перемовини пройдуть вдало, можна отримати знижку 30%.
  10. Якщо їдеш більше ніж на тиждень та знімаєш житло на Airbnb – можна писати господарям на пряму та просити знижку. Особливо гарно працює, якщо написати, що їдеш по роботі та є обмежений бюджет від компанії. Дають майже завжди.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ