Як отримати перепустку в громадський транспорт Києва онлайн

В Києві в тестовому режимі запрацювала електронна система подачі заявок на отримання перепустки , яка дозволяють користуватися громадським транспортом у випадку нового локдауна.

Державні та приватні підприємства, установи та організації вже зараз можуть оформити заявки за посиланням, щоб у випадку локдауна не переривати свою роботу.

Київ вже готується до локдауна

У випадку оголошення в місті червоної карантинної зони  будуть закрити всі кінотеатри, ТРЦ, ресторани і школи, дитячі садочки, а от транспорт – наземний та метро, будуть працювати тільки за спеціальними перепустками.

В Київській міській державній адміністрації(КГГА) відмітили, що зараз передумов для введення строго карантину в столиці немає, але влада вже починає готуватися.

“Передумов для введення строгого карантину сьогодні в Києві немає. Однак ми не хочемо, щоб третя хвиля застала столицю зненацька. Тому готуємося наперед за всіма напрямками: медицина, освіта, інфраструктура. Враховуючи попередній досвід та побажання підприємців, ми змінили систему видачі спецперепусток на транспорт. Тепер це можна зробити онлайн. Ними зможуть скористуватися ті підприємства, які забезпечують життєздатність міста”, – повідом перший замісник голови КГГА Олексій Кулеба.

На відміну від минулого введення строгих карантинних обмежень, коли співробітникам об’єктів критичної інфраструктури доводилося отримувати перепустки вже з фактично зупиненим рухом громадського транспорту, тепер їх можна отримати зазделегіть.

Як отримати перепустку

Для замовлення спеціальних перепусток керівникам підприємств та фізичним особам-підприємцями необхідно виконати наступні дії:

  • Авторизуватися в qpass.kyivcity  за допомогою кваліфікованого електронного підпису;
  • Заповнити електронну форму заявки, де підприємству потрібно обгрунтувати критичну необхідність працювати в локдаун, юридичним особам потрібно буде вказати код ЕГРПОУ, а ФОП – види діяльності відповідно ОКВЕД;
  • Чекати відповіді, яка надійде на електронну пошту вказану в заявці. В випадку отримання позитивного рішення – ввести повний список працівників, вказати данні та номер транспортної карти “Київ Цифровий” кожного працівника.
  • Після отримання дозволу транспортна карта кожного працівника активується автоматично

Важливо: для попередження фальсифікацій, всіх працівників вказаних в списку, будуть перевіряти по працевлаштування в даному закладі, підприємстві чи організації.

Транспортні карти, власники яких не отримають право на спецперепустку, на час локдауна будуть заблоковані.

 

 

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ