Як перестати плодити непотрібні подарунки і радувати друзів тільки потрібними? Сервіс MyWishApp вирішує цю проблему

Нещодавно на українському ринку з’явився мобільний додаток MyWishApp – органайзер бажань на кожен день, за допомогою якого можна зберігати ідеї подарунків і ділитися ними з іншими користувачами. Додаток доступний в App Store і Google Play, розробник – компанія Wizard 2020 LLc. CEO компанії Вадим Бондар поділився деталями про продукт.

Вадим, як ви позиціонуєте свій додаток, для чого він?

MyWishApp – це додаток 2 в 1, органайзер бажань на кожен день і помічник у виборі подарунків близьким. Він допомагає вирішити відразу обидві групи проблем.

З одного боку існує так званий «хаос обраного». Це коли ми щодня зустрічаємо в інтернеті цікаві товари/послуги – побачили ми їх випадково (наприклад, реклама) або шукали навмисно, але єдиного зручного місця, де можна зберегти це, поки не існувало. От і доводилося користувачам вигадувати різні способи, наприклад робити скріни екранів, а потім шукати їх серед сотень інших фото, і вони при цьому навіть не клікабельні.

Багато з e-commerce розуміють цю проблему і створюють так звані списки вибраного. Але оскільки інтернет-магазинів дуже багато, створювати в кожному окремий список – незручно. Саме ця проблема підштовхнула нас до створення MyWishApp – продукт, який є зручним каталогом бажань, дозволяє створювати свої списки і легко наповнювати їх бажаннями з різних джерел.

А з іншого боку, напередодні урочистих подій ми постійно стикаємося з незручним питанням «що тобі подарувати?» або з проблемою непотрібних подарунків, приймаючи які доводиться вдячно посміхатися, не відчуваючи при цьому щирої радості. Вирішення цих проблем ми побачили в тому, щоб надавати близьким свій список бажань, і щоб вони не вибрали зі списку – це буде потрібний подарунок. Ця функція теж реалізована в додатку. Крім того, додаток ще й завчасно нагадує про майбутні важливі дати в житті близьких.

Значить, користувач додає ідеї в свій список, і будь-хто може це подивитися?

Не зовсім. Кожен користувач може встановлювати налаштування приватності для своїх списків і бажань, в яких передбачено два статуси – приватний і публічний. І якщо список публічний, то так, його можуть бачити всі, а якщо ж приватний, то його бачить тільки власник.

Як користувачі можуть знаходити один одного, щоб дивитися бажання?

При реєстрації в додатку ми пропонуємо користувачам синхронізувати його з телефонною книгою, і в цьому випадку всі, хто вже користується або почне користуватися MyWishApp в майбутньому, будуть автоматично відображатися в розділі «Контакти» в додатку. Крім цього, ми передбачили функцію «Пошук», де користувач може ввести номер телефону і перевірити, чи користується такий абонент додатком, і якщо так, то встановити з ним зв’язок, якщо немає – запросити його встановити додаток.

Також існує можливість ділитися бажаннями чи списками будь-яким зручним способом: Viber, WhatsApp, Telegram, FB, email, SMS. І навіть якщо користувач поділився бажанням з тим, у кого ще може бути відсутня програма, адресат все одно зможе повноцінно його переглядати.

Наведіть, будь ласка, приклади конкретних ситуацій, в яких виручить ваш додаток.

По-перше, дуже зручно створювати тематичні списки під події і поступово наповнювати їх бажаннями. Наприклад весілля, день народження, Новий рік, новосілля, день народження дитини, хобі, річниця і т.д. А встановивши дату події, близькі будуть завчасно отримувати нагадування.

По-друге, можна створювати, списки переваг (наприклад, улюблені цукерки або напої), і перед тим, як йти до вас в гості, ваші контакти зможуть взяти з собою пляшку саме улюбленого вашого вина. Також і ви будете проінформовані, з яким гостинцями краще відвідувати ваших близьких.

З яких ресурсів користувачі можуть додавати товари в свої списки?

Принадність нашого додатку в тому, що ми ніяк не обмежуємо користувачів у виборі ресурсів для додавання бажань. Вони можуть це робити звідки захочуть! Тобто, де б в інтернеті ви не побачили цікаву річ, ви завжди можете додати її у вигляді бажання в будь-який зі своїх списків в додатку. Це дуже легко і просто – всього два кліка.

Також ми розробили особистий кабінет для партнерів, підключивши який у нас на сайті, кожен e-commerce-партнер може вивантажити нам свій товарний фід – і тоді його товари будуть відображатися в списках користувачів завжди з актуальною ціною і статусом наявності.

У вас вже є такі партнери?

Так. На даний момент у нас вже більше 100 партнерів серед найбільших українських інтернет-магазинів, сумарний асортимент яких – понад 20 млн товарів. Для них це додатковий канал продажів так званих товарів відкладеного попиту.

Тобто партнерам теж вигідно вивантажувати вам свої фіди?

Так звісно. Адже вивантаживши нам свій фід, партнери отримують можливість повноцінного і актуального відображення своїх товарів, а також деякі додаткові переваги, більш детально про які можна дізнатися у нас на сайті.

Як ви оцінюєте обсяг свого ринку?

Цільова аудиторія нашого продукту – це абсолютно всі інтернет-користувачі. Але в першу чергу ми плануємо покрити сегмент користувачів мобільного інтернету у віці 15-44 років, а на сьогодні в Україні це близько 10 млн користувачів.

Скільки часу витрачено на створення програми?

З моменту виникнення ідеї – близько 2 років. Спочатку необхідно було перевірити і валідувати її, тому ми проводили соціологічні та маркетингові дослідження, кілька десятків фокус-груп, аналіз світового досвіду схожих продуктів і т.д. На це пішло близько року. Доводилося постійно відточувати і удосконалювати саму модель і алгоритми, тому що ми хотіли створити дуже простий і зручний продукт, вирішуючий реальні проблеми людей – тобто який затребуваний ринком. Ще близько року пішло безпосередньо на розробку самого продукту.

До речі, щодо світового досвіду схожих продуктів. Ми провели аналіз більше 20 діючих сайтів / додатків, які працюють на ринках США і Західної Європи. Вивчили їх моделі роботи, сильні та слабкі сторони, і, виходячи з цього, створили найкращу модель і реалізували її в MyWishApp. Зараз ми з упевненістю можемо сказати, що наш продукт – найкращий на світовому ринку.

Які у вас плани щодо розвитку?

З огляду на динаміку зростання в перший місяць після виходу, яка навіть перевершила наші очікування, ми зараз коригуємо стратегію і плануємо вже найближчим часом виходити на зовнішні ринки.

Які у вас джерела фінансування?

Для динамічного розвитку проекту та його поетапного масштабування на зовнішні ринки ми плануємо залучати фінансування і вже зараз ведемо переговори з потенційними інвесторами.

Чи є ще якісь важливі і цікаві особливості у MyWishApp, про які ми не згадали?

Є, наприклад, функція порівняння товарів і розділ «Найбільше хочуть», де користувачі можуть підглянути ідеї для подарунків. Звичайно, є ще багато корисного і цікавого, але пропоную користувачам самим все спробувати, скачавши і зареєструвавшись в нашому додатку:

Спробувати MyWishApp

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ