Як перевірити й оплатити штрафи за ПДР у два кліки

Відтепер в українців є можливість перевіряти штрафи за перевищення швидкості, не встаючи з дивану. Raiffeisen Bank Aval разом із платіжним провайдером Platon підключили функцію перевірки та оплати штрафів на веб-сторінці банку без використання номера постанови. Також можна оплатити паркування.

Слід нагадати, що з 1 червня 2020 року в Києві набула чинності система відеофіксації порушень правил дорожнього руху з 45 камерами у всіх районах міста. Сервіс  Raiffeisen Bank Aval і Platon дозволяє вчасно виявити штрафи і оплатити їх за вдвічі меншою ціною. Сума штрафу збільшується вдвічі, починаючи з 15 дня, а водії не завжди встигають отримати постанову і оплатити штраф вчасно, тому найчастіше переплачують.

Однак уже минули часи, коли потрібно було стояти в черзі до банку, щоб оплатити штраф з великою комісією. Зараз, якщо у співробітника МВС є POS-термінал, це можна зробити на місці. А якщо вам прийшов штраф за перевищення швидкості з відеофіксацією, можна скористатися дивайсом, що є напохваті — комп’ютером, ноутбуком, смартфоном чи планшетом. Головне – мати доступ до інтернету. Поява нових технологій істотно прискорила процес — зараз функція перевірки штрафів доступна на сайті Raiffeisen Bank Aval.

Достатньо ввести номер автомобіля та ІПН власника авто, для того, щоб дізнатися докладну інформацію про штрафи або оплатити парковку на сайті Raiffeisen Bank Aval. Уся необхідна інформація підтягнеться автоматично, як за штрафи з відеофіксацією, так і будь-які інші порушення правил дорожнього руху.

Оплата штрафу та парковки здійснюється на захищеній банківській сторінці, яка задовольняє найвищі вимоги безпеки. Для оплати достатньо заповнити всі необхідні поля.

Новий сервіс від PSP Platon і Raiffeisen Bank Aval дає користувачам змогу оплачувати штрафи карткою будь-якого українського банку, тепер для цього не потрібно стояти в черзі до каси. Що дуже важливо в умовах протиепідемічних обмежень, так як онлайн-сервіси дозволяють українцям звести контакти з іншими людьми до мінімуму.