Як почати інвестувати, якщо в мене 100 доларів?

Як почати інвестувати, якщо в мене всього $100?

Почати з ста доларів завжди краще, ніж планувати і вичікувати зручного моменту місяцями. Розраховувати на великі доходи в цьому випадку не приходиться, але якщо ви навчитесь працювати з маленьким капіталом, то й вкладати крупний буде простіше. Щоб заробити, будемо інвестувати в ризикові активи, які умовно поділяють на 2 категорії: над ризикові (крипто-валюти, акції молодих і швидкозростаючих компаній) та стабільні (ETF, акції крупних і стійких корпорацій, дорогоцінні метали). В цій статті ми розберемо, як зібрати портфель і в які активи краще вкладатись, якщо бюджет всього $100.


First Trust Nasdaq Clean Edge & Green Energt

Для початку включіть в портфель відносно стабільний актив. Довіритись краще досвідченим інвестиційним фондам і придбати так званий EFT (торгуємий на біржі фонд).

Що це таке? Крупний інвестиційний фонд збирає портфель, який складається з акцій конкретного сектору. Аналітики фонду самостійно аналізують і обирають найбільш перспективні і надійні компанії. Далі сформований фонд виставляється торгуватись на біржу в вигляді цінного паперу, де ви можете його придбати. Виходить цінний папір, який складається з акцій компаній конкретного сектору і відображає його загальну динаміку. Якщо акції компанії падають – EFT знижується в ціні – і навпаки.

Наше завдання – обрати стабільний і перспективний EFT з потенціалом хорошого росту. Для цього шукаємо молоду розвиваємо галузь, наприклад сектор зеленої енергетики. Перший актив для нашого портфелю – First Trust Nasdaq Clean Edge & Green Energt EFT, який відслідковує індекс Nasdaq Clean Edge. В нього входять не тільки компанії «зеленої» енергетики, але й виробники біопалива, електроавтомобілів і акумуляторів. В підсумку даний EFT має широкий спектр активів з різними рівнями ризику, а отже – добре диверсифікований. Через великий інтерес країн, які приймають стандарти екологічно чистої енергії, акції компаній зеленої енергетики можуть значно зрости в довгостроковій перспективі.

Також компанії, пов’язані з альтернативною енергетикою виросли в ціні після обрання в президенти США Джона Байдена, який активно виступає за розвиток галузі. Не виключено, що зараз найбільш вдалий момент для інвестицій в зелену енергетику.

На момент написання матеріалу ціна даного EFT складала $67

Dogecoin

Крипто-валюту Dogecoin навряд чи можна назвати надійним довгостроковим вкладенням – поте його можна використати як експеримент з над ризиковими активами. Dogecoin в крипто-валютному світі рахується «народною монетою», якій надає підтримку Ілон Маск і мільярдер Марк К’юбан. Ілон Маск заявив, що буде допомагати з розвитком проекту і вже активно працює з розробниками, а також запропонував приймати оплату за електрокари Tesla в Dogecoin, на що користувачі відреагували позитивно.

Багато аналітиків прогнозують, що Dogecoin може вирости до $1, але ризикувати і інвестувати в нього весь капітал на варто. Бажано використати ту суму, якою готові ризикнути. Ціна Dogecoin складає $0.27, і 25 монет для нашого портфелю вийде  десь в $6.75. Оскільки ризики у даного активу високі, то і інвестиції в нього мають бути невеликими.

Ford Motor

Один з старіших автомобільних брендів, компанія Ford Motor йде в ногу з часом і вкладає значні кошти в нові технології. Ford планує подвоїти розмір інвестиції в електромобілі до $29 млрд, з яких $22 млрд направлять на розробку і випуск електрокарів. Також було оголошено про плани створити підрозділ Ford Pro, який дасть можливість компанії працювати з корпоративними і державними клієнтами, за рахунок чого планується збільшення виторгу. Ford очікує, що до 2028 року автомобілі бренду будуть об’єднані єдиною хмарною системою, основою якої стане послуга помічника водія. На цьому фоні в 2021 році акції компанії виросли на 72%.

Включення акцій Ford в наш портфель з довгостроковою перспективою виглядає розумним вкладенням з великим потенціалом росту. Вартість одного паперу автовиробника сьогодні складає $13, що чудово вписується в наш бюджет і дозволяє нам придбати 2 акції на суму $26.

Таким чином, ми оформили достатньо перспективний портфель на суму $99.75. Чекати величезних прибутків не варто – навіть, якщо всі активи дадуть 100% прибутку, ви розбагатієте аж на $100. Але маючи мінімальний депозит, ви отримаєте хороший досвід управління капіталом, завдяки чому зможете зібрати перспективний інвестиційний портфель з будь-якою сумою.

Всі приведені в матеріалі активи в токенізованому варіанті можна придбати на регулює мій крипто-біржі токенізованих активів Curency.com. Крім того, якщо ви захочете зібрати портфель по власному бажанню, на платформі доступно більше 2000 токенізованих активів: валюти, крипто-валюти, акції, облігації, індекси, сировинні товари та ETF.

УВАГА! Даний матеріал включає інформацію про рух ринку, не є інвестиційним дослідженням, не має розглядатись як інвестиційна порада і являється суб’єктивною точкою зору на об’єкт матеріалу автора матеріалу. Минулі показники не являються індикатором і не є гарантією майбутньої динаміки цін.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ