Як розвиваються екосистема Huawei Mobile Services і магазин додатків AppGallery в 2020 році

Сучасні користувачі вже не уявляють своє життя без мобільних додатків, адже вони допомагають швидко і ефективно організувати роботу і відпочинок. Екосистема Huawei Mobile Services і фірмовий магазин додатків AppGallery пропонують безліч глобальних і локальних додатків. Магазин додатків постійно зростає – їм вже користуються 700 млн осіб у всьому світі, а в Україні кількість активних користувачів AppGallery в місяць (MAU) становить 717 000.

Можливості для розробників

Все більше глобальних розробників додатків приєднуються до екосистеми HMS – в першому півріччі 2020 року їхня кількість досягла 1,8 млн. В рамках підтримки розробників Huawei впроваджує стратегію GLOCAL (GLOBAL + LOCAL), завдяки якій локальні додатки можуть вийти на глобальний ринок.

Першим повністю інтегрованим українським додатком в Huawei AppGallery, став сервіс – Radar Screen. Додаток проводить діагностику роботи екрану і пропонує користувачам постійну страховку від його механічних пошкоджень. У разі пошкодження екрану смартфона досить подати заявку про заміну через особистий кабінет або зателефонувати до цілодобової служби підтримки. Кур’єр сервісу забере пошкоджений гаджет і поверне його вже справним.

Крім того, компанія Radar Screen соціально орієнтована і організовує роботу по переробці пошкоджених екранів. Зіпсований екран також можна здати на переробку в сервісному центрі Huawei. Таким чином, вирішуються питання зменшення кількості пластикових відходів, переробки небезпечного пластику і його вторинного використання.

Український додаток для прогнозу погоди і опадів RainViewer завоював популярність на європейському ринку. Погодний сервіс також незабаром отримає промо в Таїланді.

Найближчим часом Huawei представить українським користувачам послугу безконтактних платежів. Партнером по запуску стане український Фінтех EasyPay. Послуга буде запущена вже в 2020 році.

Зручний пошук додатків з Petal Search

Прагнучи спростити користування, Huawei представила спеціальний віджет для пошуку додатків – Petal Search. Якщо додаток недоступний в AppGallery, його легко можна знайти через рядок пошуку на головному екрані смартфона в сторонніх магазинах додатків. Пошуковик встановлено на моделях серії Huawei P40, а власники інших смартфонів можуть легко завантажити його з AppGallery.

Найпопулярніші додатки в Україні

У Huawei AppGallery зараз доступні більше 400 українських додатків. Серед найпопулярніших – Privat24, «Нова Пошта», «Дія», MEGOGO, Portmone, monobank і Ощад 24/7, EasyPay і безліч інших. Поліпшити якість зроблених фото допомагають фоторедактори PhotoStudio, Vinci, Vimage, CutCut, A + Gallery і т.д. Любителі досліджувати місто можуть вибрати програму для пошуку транспорту Bolt, погодний сервіс RainViewer, навігаційний сервіс EasyWay, карти Here We Go або будь-який інший необхідний в поїздці додаток. Зайнятися онлайн-шопінгом можна за допомогою провідних інтернет-магазинів, наприклад, таких як: prom.ua, IZI.ua, Rozetka, Allo, Kabanchik, Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti і т.п.

У Huawei AppGallery також можна знайти мобільні ігри на будь-який смак. Серед них – World of Tanks Blitz, Rise of Kingdoms, AFK Arena, Rise of Kings, Days of Empire і багато інших. Крім того, при їх установці українських геймерів чекають приємні бонуси і подарунки.

У Huawei AppGallery в Україні діють акції та спеціальні пропозиції, покликані максимально поліпшити користувальницький досвід. Так, нові користувачі можуть отримати місяць безкоштовного доступу до Megogo, Divan.TV, Sweet.TV; 15 тижнів – до lanet.tv; 3 місяці – до Deezer Premium; і 1 тиждень – до «Воля ТВ».

Крім того, в магазині Huawei AppGallery діє програма лояльності. В її рамках користувачі Huawei можуть збирати бали в акціях і потім розраховуватися ними в Huawei AppGallery, Huawei Themes і Huawei Cloud.

Платформа Huawei AppGallery постійно розвивається і поповнюється новими додатками з різних сфер життя, дозволяючи вивести користувацький досвід на новий якісний рівень.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ