Як заробити гроші в інтернеті: 20 і 1 спосіб від засновника Profitzone.com

Матеріал присвячується тим, хто шукає спосіб заробити гроші онлайн прямо зараз. І тим, хто ще до карантину мріяв про заробіток на дому, вільний графік і справу, яка буде приносити задоволення. Але не наважувався залишити нагріте місце в офісі заради примарної мрії. Нинішні обставини не залишають шансу для відмовок, вони самі підштовхують вас, примушують зробити перший крок у сторону своєї мрії. Подивимося, куди конкретно ви можете зробити крок.

Я свій крок зробив у далекому 2013 році. Якби тоді мені в руки потрапила така стаття, вона скоротила б місяці пошуку до одного дня. Тому сьогодні хочу зробити вам такий презент. Пишу цей матеріал з надією, що кожен читач знайде в ньому відповідний варіант або хоча б ідеї і натхнення для свого успішного старту. І найголовніше: зрозуміє, що заробіток онлайн реальний і доступний кожному.

Пару слів про себе. Мене звуть Антон Петренко, мій бізнес в інтернеті – це невелике онлайн-видавництво на Amazon. До того як створити його, я так само як усі працював з 9 до 6, витрачав 2 години на дорогу в офіс і насолоджувався малим – тижневою відпусткою пару раз на рік. Зараз я ще веду освітній онлайн-проект ProfitZone , в якому навчаю всіх бажаючих відкрити свій бізнес в інтернеті на найуспішнішій міжнародній торговій платформі світу, вчу, як продавати книги на Amazon, отримуючи хороший прибуток.

Я маю 8-річний досвід роботи і заробітку в інтернеті, тому розбираюся, і можу зробити для вас огляд найкращих перевірених варіантів заробити гроші онлайн, міфів, пов’язаних з цією темою, а також попередити про небезпеку і надихнути на реальний інтернет-заробіток. 

Ви можете піти перевіреною доріжкою з гарантованим прибутком, або можете створити щось своє, керуючись досвідом, який я тут викладу. 

Я б хотів, щоб цей текст приніс користь кожному, хто його прочитає, і щоб кожен знайшов щось для себе. Ви отримаєте нові знання, які складуться для вас у свою власну геніальну бізнес-ідею із заробітку грошей в мережі, або підете моїм прикладом. Може бути, ви зарядитесь моєю любов’ю до своєї справи, і вона дасть вам той самий необхідний чарівний старт на заробіток онлайн. А може ця інформація надихне вас на те, щоб мріяти вільніше і рухатися до мрії впевненіше. Не дозволяти собі на одну секунду уявити як ви працюєте і заробляєте «байдикування», сидячи на своєму дивані. А створити справжню велику мрію, ясно побачити покроковий план по її підкорення і зробити найважливіше – перший крок. Отже, поговоримо сьогодні про те, як заробити гроші в інтернеті.

Заробіток на Amazon

Спочатку я розповім про справу, якою горю сам. Упевнений, що для багатьох з вас саме цей бізнес стане втіленням усіх бажань і реалізацією того, що ви шукали весь цей час. 

Як влаштований заробіток на Amazon у книжковому секторі

95% цільової аудиторії цього бізнесу – американці. Вони звикли поважати свій час, тому що у поголовної більшості – зарплата погодинна. І ось, коли людина шукає якусь потрібну інформацію, вона відразу прикидає скільки часу в доларах витратить, поки знайде щось корисне. Серфінг в інтернеті з’їдає купу годин, які можна витратити з фінансовою вигодою. Тому громадяни США вважають за краще отримувати ємну та конкретну відповідь на своє питання миттєво, купивши за кілька баксів книжку, і «гуглять» її на Amazon. Саме такі електронні книжки, що відповідають на питання «How to», я створюю і публікую на платформі. Це рецепти страв, опис дієт, поради з рукоділля, з виховання дітей і навіть з психології відносин. Вгадайте, які книжки розліталися краще гарячих пиріжків у 2020-ому? 

Створення книжкового онлайн-магазину на платформі не вимагає спеціальних знань і умінь. Потрібно мати комп’ютер, навички володіння ПК на рівні впевненого користувача і початкову англійську. І навіть якщо у своїй англійській ви не впевнені, вам легко допоможе гугл-Транслейт – цього для старту цілком достатньо. Так що почати ви можете вже прямо зараз  тут . 

Те, що мене привабило у цьому варіанті, коли я підшукував хороший заробіток в інтернеті, це дохід, який не потребує великих вкладень (ні фінансових, ні професійних) і заняття, яке розвиває тебе постійно. Плюс ти створюєш щось корисне і затребуване. Продаж книг через інтернет задовольнив усі мої запити.

Яких же вкладень потребує книжковий онлайн-магазин на Amazon? 

Головне, що потрібно сказати: стартовий капітал не обов’язковий. Вам не потрібно буде орендувати приміщення і обладнати його. Не потрібно буде наймати співробітників. Не потрібно витрачатися ні на зберігання такого товару, ні на його видання (поліграфію), ні на прес-тури для розкрутки книг. Для старту потрібна сума еквівалентна парі піц, які ви замовляєте суботами, і парі стаканів кави.

Стамбул і та сама кава або чай

А раз цей спосіб заробити гроші сидячи вдома не вимагає великих фінансових вкладень, значить потрібні інші – ваш час. Справа в тому, що цього бізнесу потрібно навчитися, детально у ньому розібратися і розкрутити його, щоб він став приносити хороший прибуток. Існують певні алгоритми дій, які ви виточуєте для себе, навчаючись методом проб і помилок. Але в такому випадку ви витрачаєте занадто багато найціннішого свого ресурсу – часу, і набиваєте багато шишок. За вас це вже зробили інші, просто скористайтеся їхнім досвідом. Прекрасний альтернативний спосіб: навчання заробітку грошей в книжковому Amazon бізнесі у практикуючих видавців. Звичайно, кожен вибирає для себе, яким шляхом піти. Але якщо хочете, я можу навчити. Переходьте за посиланням, Дивіться відгуки і результати моїх випускників, реєструйтеся на курси (або правильніше їх назвати освітніми програмами з постійною підтримкою учнів, безкоштовний вебінар, корисним ПО в подарунок, техніками тайм-менеджменту і особистої продуктивності). 

Як створюються книги

Для початку потрібно вивчити попит – знайти питання, відповіді на які шукають потенційні читачі. Це і стане темою для книги. Далі ви можете писати свої книги самостійно заради самовираження і \ або економії коштів, тільки амазон-видавці найчастіше наймають для цього письменників, а самі займаються іншою роботою. Спершу потрібно промоніторити найактуальніші пошукові запити на платформі, щоб вибрати тему для нової книги. Потім потрібно скласти ТЗ для найманих працівників, які її створять. Далі – лістинг, це як окремий акаунт для кожної книжки, де є її опис, вартість, акції і найважливіше – відгуки тих, хто вже прочитав. Коли книга опублікована – пора займатися просуванням: комплекс маркетингових дій, настройка реклами і т.д. Як видно, робота – менеджерська. Але варто набити руку – вона стає автоматичною. Пара годин у день – і всі ваші книги добре продаються, приносячи бажаний пасивний заробіток в інтернеті. Як я вже говорив: простий алгоритм дій – і золотий ключик у вас в кишені. 

Якщо хочете, можу навчити вас за 30 днів. Пройшовши мої курси, починаючи з нуля, ви будете мати власну першу опубліковану книгу на Amazon, випускаючись. Тобто вже почнете заробляти на платформі. Далі – масштабуватись із вивчених алгоритмів, від А до Я, який я дам вам. Також алгоритм роботи більш детально можна вивчити на безкоштовній демо-версії курсу, всього 5 уроків. Ви отримаєте необхідну базу знань, фундамент і основу для розвитку власного бізнесу.

Amazon – це давно перевірена тема. Цей бренд вже давно не звучить як екзотика. Онлайн-платформа з оборотом 247 млрд дол за 2020 рік стала для більшості людей улюбленим, та й взагалі єдиним під час локдаунов, торгово-розважальним центром. І вони не збираються звідти виходити.

А якщо говорити конкретно про нішу «книжковий бізнес на Amazon», то ось вам ще одне підтвердження – Глобальний Фонд Kindle Direct Publishing. Це щомісячні виплати абсолютно всім видавцям роялті за продані книги. У лютому він склав 35,4 млн доларів. Уявляєте, який величезний попит і ринок у цілому?

Що потрібно вміти для ведення онлайн-бізнесу на Amazon і як цьому навчитися

Ще раз коротко про схему заробітку:

 1. реєструєтеся на платформі і в системі Payoneer, через яку Amazon буде виплачувати зароблені кошти;
 2. проводите моніторинг ринку, вибираючи актуальну затребувану тему для книги;
 3. створюєте якісну книгу;
 4. розміщуєте готовий продукт на платформі;
 5. проводите рекламну кампанію свого видання;
 6. у кінці місяця отримуєте дохід від проданих книг на карту в доларах США.

Усі тонкощі справи пізнаються у процесі роботи: набивається рука, наповнюється база фрілансерів, з якими комфортніше працювати, входять у звичку зручні прийоми, збільшується кількість знайомих амазон-підприємців, які діляться один з одним досвідом і корисними порадами.

У моїй навчальній програмі є абсолютно усі покрокові інструкції про те, як відкрити бізнес на Amazon і алгоритми дій: починаючи від реєстрації необхідних акаунтів та знайомства з кращими базами фрілансерів – до вивчення Лайфхаів з просування своїх книжок і зручних способів виведення зароблених коштів. Усе російською мовою. І можна почати з пробного курсу .

Інші 20 способів заробити гроші онлайн

Тепер про інші можливості, які дають реальний заробіток в інтернеті. Ролей, які ви можете на себе приміряти за плату, достатньо: фрілансер, блогер, віртуальний асистент, орендодавець, учасник соцопитувань і навіть тестувальник ігор. Давайте ж детальніше розглянемо ці робочі способи заробити в інтернеті.

Найпростіші варіанти онлайн-заробітку

Незважаючи на те, що ми сміємося над питанням «Що б такого з’їсти, щоб схуднути», на схоже запитання «Як нічого не роблячи, заробляти на своєму дивані» є слушні поради. Наводжу топ кращих перевірених способів нижче. 

 1. Розгадування капчі, порівняння картинок, перехід через посилання.
 2. Перевірка сайтів на відповідність пошуковим запитам або на дозвіл переглядати контент аудиторії молодше 18, перегляд роликів, прослуховування музики (Musicray, BeatDec).
 3. Заповнення анкет (просто загугли «платні опитування»).
 4. Створення зведення останніх новин .
 5. БОНУС: заробіток онлайн на іграх! Звучить, як мрія? Додаток AppKarma готовий здійснити її. Правда дохід спочатку буде в балах або подарункових сертифікатах. Але накопичили достатньо очок, ви можете вивести реальні долари на картку PayPal.

Ці та подібні дрібні завдання не вимагають від вас ніяких спеціальних навичок, вкладень грошей і особливих зусиль – просто клацай. Правда платять за це відповідно – від 6 копійок до 13 гривень за одиницю виконаного завдання. Скільки ви зможете наклікати? Але якщо цікаво спробувати, такі завдання можна знайти на «Адвего», наприклад. Загалом, якщо уявити себе всередині комп’ютерної гри, завдяки такому заробітку грошей в мережі, ви отримуєте монети, але ніяк не прокачуєте свого героя. Тобто до 90-го левелу вам не добратися таким чином. Але прокрастинацію просто і корисно замінити такими легкими і цікавими заняттями. Якщо ж ви не просто хочете заробити гроші сидячи вдома, а в процесі хочете щось створювати, розвиватися і професійно зростати, розглянемо нижче більш серйозні варіанти.

І ще один важливий момент: не роблячи ніяких вкладень – ви не отримуєте на виході задовільного результату. Щоб виросла плодоносна яблуня, потрібно розвинути зернятко. Так що пора обговорити головний міф – «Чи можна заробити гроші в інтернеті без вкладень».

Міф 1: Чи буває онлайн заробіток без вкладень?

Так. Без фінансових вкладень буває. Але віддавши перевагу такого заробляння грошей в мережі, ви повинні будете вкласти свою працю, час або певні професійні навички. Так що заробіток взагалі без вкладень – це міф.

Що я хочу сказати тут: коли ви стикаєтеся з думкою, що інтернет-заробіток – це обман, казка для наївних мрійників, ви повинні розуміти кілька речей. По-перше, так вважають і стверджують ті, у кого, на жаль, не вийшло заробити гроші не виходячи з дому. Чому? Завищені очікування. Наприклад, отримати дохід, не роблячи нічого. Або не вміючи нічого. Або спроба вписатися в онлайн-бізнес, в якому нічого не розумієш, не проходячи попередньо навчання. Хто ж буде оплачувати курси, якщо хоче заробляти з нуля? Те ж стосується бірж та ігор на продаж валюти. По-друге, так вважають ті, хто зіткнувся з шахраями або сам спробував чорні схеми (цю тему обговоримо трохи нижче). 

Просто зауважте, що ті, у кого вийшло заробити в інтернеті, і непогано – особливо про це не поширюються, просто продовжують займатися своєю справою і знімати з цього вершки.

Приблизно так можна знімати вершки десь в Індонезії

Так що пасивний заробіток в інтернеті сам по собі – не міф, але він так чи інакше вимагає якихось вкладень: негрошових, так тимчасових.

Способи заробляти віддалено, де потрібно щось вміти або мати

Ми вже обговорили, що в онлайн-заробіток потрібно щось вкладати – не гроші, так час. Ще є робота через інтернет, що вимагає вкладень певних навичок або володіння певними об’єктами. Ось варіанти:

 1. Здавати майно в оренду : житло на Airbnb, автомобілі в таксі, порожні гаражі, а також будь-які інші речі від похідних наметів – до інструментів. Просто загугли «сервіс оренди речей». Але, як відомо, щоб продати щось непотрібне, треба спочатку купити щось непотрібне (с) «Простоквашино». 
Коли здав будинок в оренду
 1. Хендмейд . Чи вмієте робити красу руками? Є люди, які із задоволенням її купили б! Тут у вас два варіанти: або створюєте власний інтернет-магазин, і розкручуєте його у соцмережах, або заходьте на вже розкручений сайт для продажу своїх виробів Etsy .
 2. Онлайн-переклад або транскрибція . Вибачте, що звів в один пункт, але інформації занадто багато, а моє завдання вас просто ознайомити з можливостями. І поліглотам, і людям, згодним розшифровувати аудіозаписи, передруковуючи їх, доведеться походити  інтернетом у пошуках клієнтів. Іншим можна заглянути на сервіс Amazon Mechanical Turk, там безліч мікрозадач.
 3. Онлайн-уроки і вебінари . Тут зовсім все просто: вмієте щось – навчіть ближнього. Зараз особливо сприятливий час для навчання онлайн: всі хочуть! Skillshare, Udemy і іже з ними сайти вам на допомогу.
 4. Фото і відеоконтент . Створюйте і продавайте на фотобанках і стоках. Більш того, заслуживши репутацію, можна стати штатним фотографом ресурсу.
 1. YouTube канал .
 2. Подкаст .
 3. Блог .
 4. Партнерська програма (коли у вас свій канал, подкаст або блог).

Останні пункти – занадто велика тема, щоб тезисно її описувати, та й досить поширена, щоб ви про неї не знали. Залишаю її на ваше самостійне вивчення при необхідності (просто нагадую, що таке є).

Обговорюючи заробіток в інтернеті на дому, абсолютно необхідно застерегти від чорних схем для заробітку і шахраїв, які хочуть поживитися за ваш рахунок (використовуючи ваші навички або майно) і обіцяючи «золоті гори» абсолютно безкоштовно. 

Безкоштовна мишоловка або шахраї з сиром

Більшість шахраїв грають на ваших емоціях. Завжди думайте холодною головою перш ніж реєструватися на сумнівних ресурсах, переходити за підозрілими посиланнями і особливо ділитися особистими даними (паспорт, код, CVC карти і т.д.)

 • Вас просять зробити передоплату, «депозит», купити методичні посібники та навіть тестове завдання, щоб потім заробити або щось отримати – не ведіться! Уникайте будь-яких «вранці – гроші, ввечері – стільці».
 • Переливає гроші з гаманця на гаманець – заробляєте не ви, а на вас.
 • Вирішили вскочити в останній вагон фінансової піраміди – пам’ятайте: у цій схемі заробляє тільки верхівка, інші будуть обмануті ілюзією прибутку, а потім лопнуть разом з міхуром.
 • Вам пропонують дорогий товар (наприклад, айфон) за низькою ціною – після передоплати ви їх більше не знайдете.
 • Стати дистриб’ютором, купити або продати зірку, ділянку на Місяці, засіб для миття посуду, підлог і кішки в одному флаконі, зуб тигровій акули від пристріту, крем для збільшення вух – ну ви зрозуміли …
 • Ігрові портали – без коментарів.
 • Хайп.

Хочу прокоментувати останній пункт окремо і в порівнянні з темою «заробіток на Amazon». Інтернет – настільки вільна зона, що в ній, на жаль, дуже легко існувати «проектам-одноденкам». Їх не регулює закон і ніхто не перевіряє. Вони, використовуючи найсучасніші інструменти маркетингу і психологію впливу, можуть нагнати такого шуму, щоб зібрати купу вкладень і просто «розтанути» на наступний день. Також є чесні проекти, які просто не вивозять покладених на них очікувань, не справляються з конкуренцією або не знаходиться необхідного попиту і прогорають. На жаль, разом з ними прогорають люди, які шукали легальний хороший заробіток в інтернеті. Єдиний спосіб запобігання від таких ситуацій – це ваша усвідомленість і тверезий погляд.

На Amazon ж ви володієте книгами, але склад не потрібен. Не потрібні поліграфії – Amazon друкує книжки сам і тільки під конкретне замовлення клієнта. Так що вашу книгу навіть неможливо вкрасти. У вас немає ніяких ризиків. Що вигідно відрізняє вас від людей, що використовують своє майно або інтелектуальну власність для заробітку через інтернет і мають реальні ризики. 

Найсерйозніші способи заробити гроші вдома – свій онлайн-бізнес

До цього розділу належать варіанти приносять хороші гроші і вимагають хороших вкладень – справжня, але віддалена робота. Тут потрібно отримати спеціальну освіту або необхідні професійні навички. Це найреальніший заробіток в інтернеті, який вимагає таких же реальних вкладень часу, вашої праці і стартових капіталів. І це мій улюблений сектор!

 1. Фріланс. Сфера, в якій ви отримуєте дохід, продаючи свої послуги. Майже все як в офісі, тільки це можливість заробити гроші – не виходячи з дому. І тут на вас більше відповідальності: ніхто не контролює процес вашої роботи, ви видаєте вже готовий фінальний продукт. Ну і самі контролюєте робочий графік і своє завантаження. До найпоширеніших і затребуваних фріланс-професій належать: дизайн, копірайтинг, програмування (написання коду і створення додатків). Також користується попитом віддалене консультування. Наприклад, консультаційні послуги в області інтелектуального аналізу даних. Допомога компаніям у маркетингу і рекламі – також поширений варіант, як і настройка реклами Facebook для малого бізнесу, контекстної реклами Adwords і «Яндекс Директ», пошукова реклама, лідогенераціі. Віртуальні помічники потрібні дедалі більшим компаніям і приватним підприємцям. Отримуйте професію і – вперед за заробітком, благо попит на віддалених співробітників зараз величезний.
 1. Краудфандінг – це залучення фінансування на свій проект, коли у вас є бізнес-ідея або творча задумка, і ви збираєте аудиторію потенційних споживачів та інвестиції. Топчик платформа для цих завдань – Kickstarter. Ця платформа сама собою не є майданчиком для заробітку, на ній ви всього лише можете зібрати стартовий капітал, щоб не брати кредит у банку на відкриття своєї справи. І на таких платформах є правила: ваш проект повинен передбачати створення чогось, що потім можна ділитися, він повинен бути чесним і прозорим (чітко і зрозуміло описаним).
 1. Інформаційні портали, які публікуючи різноманітні, але затребувані матеріали, і дорвеї, які, вішаючи банери, можуть заробляти на рекламі, партнерстві, арбітражі та інших онлайн-інструментах. Тут все просто: реєструєте домен, наповнюєте портал контентом і отримуєте свій заробіток на дому «ділячись» своїм трафіком з іншими за гроші.
 1. Перепродаж сайтів і просто доменів – купи-продай, але розумій ризики і потенційну вигоду. Тут потрібно розбиратися в сайтах, бачити можливості їх монетизації, знати, де шукати для себе кращих клієнтів. Ви повинні розуміти, які доменні імена користуються популярністю, і коли знаходите і купуєте ефектне ім’я, потрібно зробити так, щоб у вас його купили дорожче. Вдалі угоди приносять дуже хороший прибуток.
 1. Дропшиппінг (з Ebay і Walmart на Amazon) і перепродаж з Aliexpress – посередництво між виробником і кінцевим споживачем. Вибираєте товари у виробників, створюєте під них гарний зручний сайт (або аккаунт на Amazon), будуєте хорошу рекламну компанію, покупець замовляє і оплачує товар у вас, а доставку йому додому робить виробник. Ви відправляєте постачальнику суму, еквівалентну закупівельної вартості. У цьому випадку ваш заробіток в інтернеті на дому – відсоток, націнка на товар, яку ви самі визначаєте. Вам не потрібні склади, логістика та співробітники. Все, що вам потрібно – це прекрасно налагоджена комунікація з виробниками і також покупцями. Адже якщо вони не будуть задоволені товаром, то розбирати косяки (не те доставили, або зламали при доставці і т.д.) – нести відповідальність доведеться вам. Виробникам це вигідно, тому що не потрібно окремо налагоджувати збут.
 1. Товарка на Amazon – викуповуєте товар у виробника і ведете торгівлю самостійно. Товарка на Amazon – більш популярний і зрозумілий спосіб онлайн-заробітку в порівнянні з амазон-книгами. Якщо ви шукаєте варіанти для свого онлайн-бізнесу, ви точно його вже досліджували. І декому здається, що він більш прибутковий. Однак у товарного бізнесу є ряд мінусів у порівнянні з видавничим. Ось деякі з них: 
 • платна і більш складна реєстрація аккаунта, в порівнянні з 5 хвилинами, за які реєструється книжковий аккаунт;
 • дорожчий вхід в бізнес – $ 3000- $ 5000 на закупівлю першої партії товару, на відміну від $ 300 на створення перших книг;
 • склад, запаси якого потрібно постійно поповнювати, і товар, в якому «заморожені» ваші гроші, поки його хтось не купить. Книги ж ви не повинні зберігати, Amazon друкує їх сам під конкретне замовлення;
 • вартість реклами AMS від $ 1, проти вартості реклами книг від 10 центів;
 • товарний бізнес не дозволяє виїхати на кілька місяців в іншу країну, він ніколи не буде повністю пасивним, за ним потрібне око та око.

Ну і так далі. Якщо цікаво, детальніше можете прочитати у цій статті . 

Міф 2: Пасивний інтернет заробіток або «лавешка мутиться» 

Думаю, на цьому етапі ви вже приблизно зрозуміли все про пасивний онлайн-дохід. Але все ж проговоримо. Він існує. Правда, настає після певного вкладення ресурсів. Неважливо чи зробили ви фотографію, яка тепер регулярно продається на стоці – як ми говорили у розділі вище, або побудували бізнес і делегували завдання найманим фрілансерам. Головне, що ви щось створили, щоб з цього отримувати доход. 

Випадки, коли вам пропонують пасивний прибуток з нуля, як ви вже зрозуміли – спроба заробити на вашій наївності або необізнаності. Це точно залізобетонно міф.

Так само як і мільйони, зароблені в інтернеті. Корпорації Facebook, Google і Amazon, звичайно, яскраві живі демонстрації цього, вірніше їх власники. Але це поодинокі випадки. Мій бізнес скромніше. Я ніколи не хотів бути мільйонером, мені потрібна була свобода: фінансова та географічна. Власне Amazon онлайн-видавництво це забезпечує. І у мене є речові докази: я об’їхав майже весь Схід, Європу і осів на час карантинів у південній морській країні разом зі своєю сім’єю.

З сином під час трекінгу Лікійською стежкою

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ