Ян Гордієнко розповів скільки заробляють українські блогери-мільйонники

Один з найбільш популярних інфлюенсерів України Ян Гордієнко в інтерв’ю Forbes.ua розповів про те, скільки він заробляє на рекламі в соціальних мережах. За його словами декілька постів в його акаунтах YouTube, Instagram и TikTok приносять до $15 000.

Ян Гордієнко, фото: Forbes.ua

Аудиторія Гордієнко в соціальних мережах:

  • YouTube — 4,7 млн підписників,
  • Instagram — 3,2 млн,
  • TikTok — 2,1 млн підписників.

Розцінки Гордієнко за рекламні інтеграції:

  • сторіс в Instagram — $1200-2500,
  • відео — $6000-6500,
  • рекламний контракт с брендом — от $5000 до $11 000.

З Гордієнко співпрацювали такі бренди, як Calvin Klein, Martini, російський “Сбербанк”. За рекламу сервера гри GTA: San Andreas йому заплатили $1000, а найбільша інтеграція вт кар’єрі Гордієнко $95 000 (бренд блогер не розкриває).

Сьогодні Гордієнко відійшов від активного блогерства і розвиває контент-парк SnapMe Studio в Києві.

Доходи українських блогерів

Щоб заробляти на партнерській програмі YouTube, блогеру необхідно мінімум 1000 підписників та 4000 годин переглядів відео на каналі. Саме ця платформа, за оцінками NeoReach, сама “грошова” для блогерів. Так американські інфлюенсери на YouTube заробляють в середньому $4118, на Instagram – $3853.

Потрібно розуміти, що доходи українців від партнерства набагато менша – ставка залежить від рекламодавця, який в США, Європі і навіть Росії платить більше. Потрібно відмітити, що значний час протягом своєї інфлюенсерської кар’єри Ян Гордієнко жив і працював в Москві.

В той же час, як відмічає Forbes,українські реклaмодавці нарощують активність в інфлюенс-маркетингу. По підрахункам IAB Ukraine, в 2020 році українські бренди витратили на інфлюенс-маркетинг 337 млн.гривень. По оцінці керівника по розвитку медіаплатформи AIR Media-Tech Віри Славінської, блогери з аудиторією рівня Гордієнко можуть  заробляти в середньому від $5000 до декількох десятків тисяч доларів за контракт.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ