Японська міжнародна платіжна система JCB Payment System виходить на ринок України

Міжнародна карткова платіжна система JCB Payment System (Японія) виходить на український ринок і буде надавати послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками системи, повідомили в НБУ.

Як зазначає «Укрінформ», JCB Payment System стане п’ятою міжнародною платіжною системою в Україні, платіжною організацією якої є нерезидент.

.                                                      .                                                          .

JCB Payment System – найбільша платіжна система Японії і одна з семи провідних платіжних систем світу. Вона займає третє місце серед усіх карткових платіжних систем за кількістю точок прийому карт.

НБУ вже погодив умови і порядок діяльності JCB Payment System в Україні. JCB Payment System надають послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів й послуг за платіжними картками систем.

«Прихід провідного світового гравця розширить можливості отримання послуг на платіжному ринку України. Також це буде сприяти налагодженню більш тісних відносин між Україною та Японією », – відзначили в НБУ.

Тепер в Україні п’ять міжнародних платіжних систем, це: American Express, MasterCard, Visa, UnionPay International і JCB Payment System.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ