ЄС надав Україні 11,5 мільйона євро траншу

Європейський Союз виділив Україні понад 11,5 мільйона євро на підтримку реформи державного управління. Про це повідомило Представництво ЄС в Україні.

На що підуть кошти

«Сьогодні Європейський Союз здійснив пряму виплату в розмірі понад 11,5 млн євро в державний бюджет України. Ці кошти спрямовані на підтримку подальшого розвитку системи державного управління в Україні, зокрема для підвищення її ефективності та стійкості в умовах кризи, викликаної COVID-19 », – йдеться в повідомленні.

За даними Представництва ЄС, в цілому Євросоюз виділив Україні 90 млн євро в рамках програми бюджетної підтримки на реформування державного управління на період 2016-2021 років.

Останній транш на суму 26 млн євро заплановано на 2021 рік.

У повідомленні сказано, що цей транш Європа надасть за умови продовження рішучих намірів уряду щодо втілення принципів державного управління, прийняття закону про загальну адміністративну процедуру.

Також наголошується, що, крім бюджетної підтримки, ЄС надає технічну допомогу обсягом 14 млн євро для впровадження і реалізації зазначених принципів державного управління в державних органах.

Крім того, спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку виділяє 28,7 млн ​​євро для підтримки секторальних реформ в профільних міністерствах шляхом створення команд експертів в рамках проекту Українська архітектура реформ.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ