YouControl запустив безкоштовний онлайн-курс з комплаєнсу для бізнесу

Компанія YouControl , яка розвиває інструмент відкритих даних, запустила безкоштовний онлайн-курс «Комплаєнс». Курс доступний українською мовою і налічує 26 уроків тривалістю від 10 до 20 хвилин. Програма допоможе дізнатися, що таке комплаєнс і чому він важливий, яку роль у ньому грає фінмоніторинг, як знаходити надійних бізнес-партнерів, уникати економічних ризиків і багато іншого.

Курс написаний фахівцями-практиками: юристами, адвокатами, працівниками банківських установ, державних органів. Крім уроків, підготовлених українськими спікерами, є заняття від іноземних фахівців з Великобританії, Канади, Вірменії.

Що таке комплаєнс?

Комплаєнс (англ. Compliance) – це відповідність певним законам, вимогам або нормам. Під поняттям розуміють дотримання належних стандартів поведінки на ринку, справедливе ставлення до клієнтів, управління конфліктами інтересів і дотримання законодавства у сфері господарської діяльності.

У сферу комплаєнсу відноситься:

 • протидія легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму;
 • розробка документів і процедур, що забезпечують відповідність діяльності компанії з чинним законодавством;
 • захист інформаційних потоків, протидія шахрайству і корупції, встановлення етичних норм поведінки співробітників тощо.

Кому буде корисно?

Курс буде цікавий комплаєнс-менеджерам, юристам, аудиторам, бухгалтерам, керівникам підприємств, менеджерам ЗЕД, кадровим фахівцям, закупникам для формування базового уявлення про комплаєнс. Програмою уже встигли скористатися майже 8000 фахівців та студентів вузів.

Програма курсу

Користувач системи може самостійно вибирати кількість і послідовність проходження занять. Курс побудований таким чином, що можна «подорожувати» від уроку до уроку, орієнтуючись на власну карту потреб і побажань.

Зараз у програму курсу включені такі теми:

 • санкції комплаєнс;
 • комплаєнс у сфері захисту персональних даних;
 • Фінмоніторинг як різновид комплаєнс-контролю;
 • комплаєнс у закупівлях;
 • юридичний комплаєнс,
 • антикорупційний комплаєнс;
 • комплаєнс іноземних контрагентів;
 • комплаєнс персоналу та ін.

Програма складається з теоретичного і практичного модуля. Уроки від іноземних фахівців винесені в окремий блок. Фінальний етап кожного заняття для зареєстрованих користувачів системи YouControl – оцінка отриманих знань і проходження тестування. У ньому містяться питання і завдання з теми уроку.

Як записатися на курс

Для проходження курсу слід зареєструватися . Реєстрація у системі дає можливість проходити тести і вчасно дізнатися про появу нового уроку: на пошту користувача приходить повідомлення про появу нового заняття.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ