З 1 травня у Києві знімають локдаун: працює транспорт, кафе, магазини і ТРЦ

З 1 травня 2021 року в Києві знімають частину карантинних обмежень, пов’язаних з тим, що столиця перебуває у червоній зоні епідеміологічної небезпеки. З цієї дати починає для всіх працювати громадський транспорт і метро, магазини, ТРЦ, спортзали і фітнес-центри, ресторани, кафе і ринки. Про це на брифінгу 28 квітня 2021 року повідомив міський голова Віталій Кличко.

Таке рішення (про ослаблення протиепідеміологічних заходів) прийняли на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій 28 квітня.

«З 1 травня весь громадський транспорт і метро відновлять перевезення пасажирів у звичайному режимі, з виконанням певних раніше протиепідеміологічних норм і правил […]. 1 травня знову відкриються заклади торгівлі, ТРЦ, ринки, ярмарки, заклади громадського харчування, спортивні зали та фітнес-центри. Відновлять свою роботу і центри надання адміністративних послуг. Але прийматимуть відвідувачів тільки за попереднім записом», – сказав Кличко.

Також, з 5 травня 2021 року в столиці організують навчання у дитячих садках, школах і вузах, відновлять прийом документів до перших класів на наступний навчальний рік.

Також, за словами чиновника, на вулицях Києва з’являться додаткові патрулі Нацполіції та муніципальної охорони. Вони будуть працювати у місцях масового скупчення людей, у парках і скверах.

«Якщо ситуація погіршиться, нових обмежень не уникнути», – заявив міський голова.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ