З 2029 року Mastercard повністю відмовиться від магнітної смуги на картах

З 2029 року нові кредитні чи дебетові карти Mastercard будуть випускатися без магнітної полоси. Таким чином компанія планує поступовий перехід до використанні тільки більш безпечної технології безконтактної оплати – PayPass.

При цьому в Mastercard відмітили, що в різних регіонах світу відмова від магнітної полоси розпочнеться в різний час. В Європі, де чипові карти вже широко використовуються, перехід розпочнеться в 2024 році, а в США тільки в 2027.

В 86% транзакцій використовуються чипи, а не магнітні смуги

Зображення:Mastercard

За заявою Mastercard, 81% опитуваних американських користувачів повідомили, що їм би було комфортно без магнітної смуги, а 92% продовжили використовувати свої карти, якби магнітна смуга більше не використовувалася. При цьому транзакції з використанням чипів, а не магнітних смуг вже складає 86% від всіх переказів.

Магнітна смуга почне зникати в 2024 році з платіжних карт Mastercard  в Європі. При цьому банки США більше не будуть зобов’язані випускати карти з магнітною смугою тільки з 2027 року.

” Прийшов час повністю використовувати кращі в своєму класі можливості, які гарантують, що користувачі можуть платити просто, швидко та зі спокоєм. Що краще для споживачів, то краще для всіх в екосистемі” – заявив Аджай Бхалла, президент підрозділу Mastercard Cyber​​&Intelligence.

До 2029 року нові дебетові чи кредитні карти Mastercard з магнітною смугою випускатися не будуть і до 2033 року вони повністю зникнуть (оскільки термін дії всіх карт з магнітною смугою підійде до кінця, а нових не буде).

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ