За 12 років співробітник виніс з бібліотеки тонер для принтера на $1,3 млн. Купував собі ігри і дрони

Співробітник бібліотеки в Остіні (штат Техас) за 12 років роботи виніс звідти тонер для принтера на $1,3 млн. Про це повідомляється в аудиторській перевірці про роботу бібліотеки.

З 2007 по 2019 року Рендалл Уайтед працював у Публічній бібліотеці Остіна. За цей час він виніс з бібліотеки тонер для принтера на загальну суму в $1,3 млн. Тонер він потім складав у себе в гаражі і продавав онлайн.

Запис з камери безпеки, джерело – аудиторський звіт

Рендалл працював помічником бухгалтера і відповідав за закупівлю витратних матеріалів для бібліотеки. Насправді, за підрахунком аудиторів, за ці 12 років бібліотеці знадобилося б тонера всього на $150 000.

Дані про те, що в бібліотеці крадуть тонер, надійшли до влади тільки в березні 2019 року. Тоді ж почалася перевірка квитанцій та інших платіжних документів. Вдалося знайти навіть відеозапис, на якій Уайтед переміщує коробки з тонером з бібліотеки в свою машину.

За даними перевірки, Уайтед також використовував 10 банківських карт, що належать бібліотеці, щоб купувати товари для себе особисто. Він витратив близько $18 000 на VR-шоломи, відеоігри, дрони і навіть роботи-пилососи.

Йому пред’явили звинувачення в вересні, а слухання по його справі пройдуть в жовтні цього року.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ