Засновник Better.com звільнив 900 працівників одним відеодзвінком

Засновник стартапу, який спрощує оформлення іпотеки, Better.com, Вішал Гарг, звільнив близько 900 співробітників (15% від усього персоналу стартапу) одним відеодзвінком. За даними TechCrunch, Better.com нещодавно серйозно розширила свій штат, винаймаючи близько семи тисяч нових співробітників, і планує вийти на біржу з оціночною вартістю понад $6,9 млрд

 

«Я прийшов до вас із не дуже хорошими новинами. Ринок змінився, як ви знаєте, і ми повинні рухатися разом з ним, щоб вижити, тому, сподіваюся, ми зможемо продовжувати процвітати та виконувати нашу місію. Це не з тієї новини, яку ви хочете почути. Але врешті-решт це було моє рішення. І я хотів, щоби ви почули від мене. Це було дуже тяжке рішення. Я роблю це вдруге у своїй кар’єрі, але не хочу цього робити. Минулого разу, коли я це зробив, я плакав. Цього разу я сподіваюся бути сильнішим. Ми звільняємо близько 15% компанії з низки причин – ринок, ефективність та продуктивність», – сказав Вішал Гарг під час одностороннього відеодзвінка.

Люди, знайомі з внутрішніми розробками в компанії, розповіли TechCrunch, що рішення про скорочення персоналу було зумовлене очікуваннями зниження іпотечного ринку США, яке швидко зростає протягом останніх 18 місяців через низькі процентні ставки.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ