Зеленський радився з представниками банків щодо кандидатури голови НБУ

Президент Володимир Зеленський провів зустрічі з представниками державних і комерційних банків України, на яких заслухав пропозиції щодо кандидатури голови НБУ. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Президент про зустріч

«Я провів три великі дискусійні зустрічі в рамках професійного діалогу. Я зустрівся з усіма головами державних банків України, хотів від них отримати і кандидатуру (голови НБУ – ред.), і  їх особисте враження про цю ситуацію. Всі  досить спокійно сприймають звільнення голови НБУ. Всі  не бачать ризиків », – сказав глава держави під час спілкування з представниками ЗМІ в Одеській області.

Володимир Зеленський також повідомив, що зустрівся з усіма заступниками голови НБУ і представниками комерційних банків України.


Читайте також: Верховна Рада звільнила Смолія з посади голови Нацбанку 


 

«Всі три списки, які запропонували ці три «столпи» банківського сектора, ми вивчаємо і через правоохоронні органи, щоб знати, що це за люди, який у них достаток і професійний рівень. Від банкірів я вже це отримав », – зазначив президент.

Він підкреслив, що не бачить жодної проблеми в проведенні зустрічей з кандидатами, запропонованими на посаду голови НБУ, і зазначив, що мав професійні відносини з Яковом Смолієм.


Читайте також:  Відставка глави Нацбанку: що буде з курсом долара, євро і рубля на вихідні


«У нас дуже непогані відносини не тільки на професійному, а й на людському рівні», – сказав Володимир Зеленський.


Читайте також: Шевченко vs Лавренчук: Рейтинг претендентів на пост глави НБУ


 

Передісторія

  • 1 липня 2020 року Смолій подав президенту заяву про звільнення у зв’язку з відставкою за власним бажанням через «систематичний  політичний  тиск».
  • 2 липня президент прийняв відставку. Підтримав відставку і профільний комітет Ради.
  • 3 червня на позачерговому засіданні Верховна Рада звільнила Якова Смолія з посади голови правління Національного банку України.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ