Звіт про стан Growth Marketing у 2020 році. Зростаюча популярність і збільшення бюджетів

Творці конференції Growth Marketing Stage Павло Педенко і Ярослав Степаненко представили звіт The State of Growth Marketing 2020.

Дослідження присвячене популярності і ефективності застосування Growth Marketing компаніями в 2020 році і грунтується на базі 1162 анкет фахівців із маркетингу з усього світу. Редакція призводить ключові метрики і показники зі звіту.

.                 .                 .

Використання Growth Marketing стає все популярнішим

Із звіту випливає, що Growth Marketing стає все більш популярним: 57% респондентів заявили, що намагалися впровадити Growth Marketing, а ще 22% респондентів вказали, що у них є плани щодо впровадження Growth Marketing у своїй організації.

У порівнянні з 2019 роком, у цьому році набагато більше маркетологів намагалися впровадити Growth Marketing у своїх компаніях. Так, якщо в 2019 році тільки 35% респондентів ствердно відповіли на це питання, то в 2020 цей відсоток збільшився до 57%.

Ефективність Growth Marketing

Growth Marketing має позитивну репутацію щодо ефективності його застосування. 74% респондентів заявили, що його застосування позитивно вплинуло на їхній бізнес, 19% не впевнені в цьому, 7% вважають, що позитивного впливу не було.

Очікування збільшення бюджетів

Більшість респондентів (77%) очікують збільшення бюджетів їх компаній на маркетинг у наступному, 2021 році, 14% вважають, що бюджет залишиться незмінним і тільки 9% очікують його зменшення.

Регіональне розподілення респондентів

В опитуванні взяли участь маркетологи з Європи (39%) і Північної Америки (18%), а також із Латинської Америки (12%), Азії (9%), Австралії і Нової Зеландії (7%), Середнього Сходу (3%) і Африки (1%).

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ